“ثلاث‌باباجانی” را به عنوان مقصد سفر نوروزی انتخاب نکنید

مهر 7, 1400
30 بازدید

 فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: از همه هموطنان می خواهم که امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا، ثلاث باباجانی را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب نکنند. یدالله شکری در گفت و گو با ایسنا، از آمادگی ثلاث باباجانی برای مقابله با موج چهارم بیماری کرونا خبرداد و اظهارکرد: نوروز امسال پذیرش مسافر نداریم […]

"ثلاث‌باباجانی" را به عنوان مقصد سفر نوروزی انتخاب نکنید

 فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: از همه هموطنان می خواهم که امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا، ثلاث باباجانی را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب نکنند.

یدالله شکری در گفت و گو با ایسنا، از آمادگی ثلاث باباجانی برای مقابله با موج چهارم بیماری کرونا خبرداد و اظهارکرد: نوروز امسال پذیرش مسافر نداریم و از هموطنان هم می خواهیم که ثلاث باباجانی را به عنوان مقصد سفرهای نوروزی خود انتخاب نکنند.

به گفته این مسئول، در ایام تعطیلات نوروز، مراکز اقامتی و گردشگری شهرستان تعطیل هستند و میهمانپذیرهای دولتی هم پذیرش مسافر ندارند.

وی اضافه کرد: از آنجایی که نوع جهش یافته این بیماری، کودکان و جوانان را هم بیشتر درگیری می کند و خطرناک تر شده، امیدواریم مردم هم کمک کنند تا بتوانیم آن را کنترل کنیم.

شکری با بیان اینکه ثلاث باباجانی جزو شهرستان های برتر در کنترل و مدیریت بیماری کرونا است، افزود: اجرای طرح حاج قاسم و همراهی و کمک ائمه جمعه و جماعات، بزرگان،  ورزشکاران و بسیج عمومی که در شهرستان بوجود آمده باعث شد تا بتوانیم در مقابله با این بیماری به‌خوبی عمل کنیم.

وی تاکید کرد: البته باتوجه به اینکه یکی از عوامل اصلی انتقال بیماری کرونا در ثلاث باباجانی، تردد مردم این شهرستان به شهرستان های اطراف است، بنابراین از همه مردم خواسته ایم تا تردد خود را به شهرستان های اطراف کم کنند.

فرماندار ثلاث باباجانی اعلام کرد: اگرچه در حال حاضر وضعیت این شهرستان بلحاظ شیوع بیماری کرونا در سطح آبی است، اما با این‌حال به منظور آمادگی برای کنترل موج چهارم بیماری، یک نقاهتگاه تدارک دیده ایم و از همه دستگاه ها خواسته ایم تا پای کار باشند.

منبع:ایسنا