ثبت ۸۲ فقره پرونده تخلف صنفی در پلدشت

آذر 22, 1400
12 بازدید

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت از ثبت ۸۲ فقره پرونده تخلف صنفی طی سال گذشته در این شهرستان خبر داد. هادی باقرنژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی با بیان اینکه طی سال گذشته ۸۲ فقره پرونده تخلف صنفی در شهرستان تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شده است تصریح کرد: […]

ثبت ۸۲ فقره پرونده تخلف صنفی در پلدشت
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت از ثبت ۸۲ فقره پرونده تخلف صنفی طی سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

هادی باقرنژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی با بیان اینکه طی سال گذشته ۸۲ فقره پرونده تخلف صنفی در شهرستان تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شده است تصریح کرد: میزان تخلف ثبت شده در این پرونده ها، ۱۶۸ میلیون و ۷۸۸ هزار و ۲۰۰ ریال بوده است که گرانفروشی، تقلب، درج نکردن قیمت، تداخل صنفی و صادرنکردن صورت حساب از جمله موارد تخلف بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت با بیان اینکه ۱۰۸ مورد بازرسی از کالای دخانی در این شهرستان صورت گرفته، افزود: در این خصوص یک هزار و ۶۰۰ نخ کالای دخانی کشف و ضبط شد که ارزش ریالی آنها نیز ۶ میلیون و ۱۲۱ هزار و ۵۰۰ ریال بوده است.

وی تصریح کرد: ۱۵۰ بازرسی نیز در قالب ۱۳ گشت مشترک با شبکه بهداشت و درمان از صنوف آرایشی و بهداشتی انجام و به کشف ۷۰ قلم به ارزش ۶ میلیون و ۲۷۰میلیون ریال موجب شد.