ثبت نام ۷ نفر برای انتخابات شوراهای شهر در سلماس و تازه شهر

آذر 8, 1400
6 بازدید

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار سلماس گفت: داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان سلماس، در اسرع وقت ثبت‌نام کنند و نام نویسی را به روزهای پایانی موکول نکنند. علی اکبر عسگری در  گفت و گو با ایسنا با اشاره به آغاز روند نام نویسی داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سلماس همزمان با سراسر کشور، […]

ثبت نام ۷ نفر برای انتخابات شوراهای شهر در سلماس و تازه شهر

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار سلماس گفت: داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان سلماس، در اسرع وقت ثبت‌نام کنند و نام نویسی را به روزهای پایانی موکول نکنند.

علی اکبر عسگری در  گفت و گو با ایسنا با اشاره به آغاز روند نام نویسی داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سلماس همزمان با سراسر کشور، اظهار کرد: روند ثبت نام از داوطلبین انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در شهرستان سلماس از طریق روش های حضوری و غیرحضوری در حال انجام است.

عسگری افزود: تا پایان روز سوم نام نویسی، مجموعا 7 نفر از شهر سلماس و تازه شهر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر ثبت نام کرده اند و لازم است افرادی که عزم خود را برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر جدی می‌بینند در روند ثبت‌نام خود تسریع کنند و این امر را به روزهای آخر موکول نکنند.

وی  تصریح کرد: ضرورتی برای حضور در فرمانداری نیست و در صورت ثبت نام الکترونیکی بعد از بررسی، قطعیت ثبت نام اعلام خواهد شد.

فرماندار سلماس در پایان با توصیه به استفاده از روش‌های غیرحضوری اعلامی توسط ستاد انتخابات کشور برای ثبت نام، تصریح کرد: از همه مردم و مسئولین تقاضا داریم از افراد شایسته و کاردان و متخصص شهرمان که می توانند در مجموعه مدیریت شهری موثر واقع شوند ، برای ورود به انتخابات دعوت کنند تا ضمن افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات زمبنه انتخاب افراد اصلح در شهر را رقم زنند و بتوانیم بیش از پیش در زمینه رشد و پویایی شهرمان قدم برداریم.

منبع:ایسنا