ثبت نام ۲۶۷ داوطلب انتخابات شورای شهر در شهرستان کاشان

آذر 4, 1400
14 بازدید

ایسنا/اصفهان رییس ستاد انتخابات شهرستان کاشان گفت: تعداد داوطلبان ثبت نام در انتخابات شورای اسلامی شهر در این شهرستان در پایان مهلت قانونی به رقم  ۲۶۷  نفر رسید که ۱۸ نفر خانم و ۲۴۹ نفر مرد هستند. علی اکبر مرتضایی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: از مجموع ۲۶۷ داوطلب ثبت نام کننده ۱۰۵ نفر به صورت غیرحضوری و […]

ثبت نام ۲۶۷ داوطلب انتخابات شورای شهر در شهرستان کاشان

ایسنا/اصفهان رییس ستاد انتخابات شهرستان کاشان گفت: تعداد داوطلبان ثبت نام در انتخابات شورای اسلامی شهر در این شهرستان در پایان مهلت قانونی به رقم  ۲۶۷  نفر رسید که ۱۸ نفر خانم و ۲۴۹ نفر مرد هستند.

علی اکبر مرتضایی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: از مجموع ۲۶۷ داوطلب ثبت نام کننده ۱۰۵ نفر به صورت غیرحضوری و ۱۶۲ داوطلب به صورت حضوری ثبت نام خود را انجام دادند که ۲۷ داوطلب با استفاده از نرم افزار کاربردی تلفن همراه، ۳۵ نفر از طریق نسخه دسکتاپ نرم افزار و ۴۳ نفر نیز از طریق دفاتر پیشخوان دولت ثبت نام کرده اند.

وی افزود: در رتبه بندی سن داوطلبان، ۱۱ نفر کمتر از ۳۰ سال، ۱۲۰ نفر در رده سنی ۳۰ تا ۴۵ سال، همچنین ۱۱۴ نفر در رده سنی ۴۶ تا ۶۰ سال و ۲۲ نفر هم در رده سنی ۶۱ تا ۷۵ سال ثبت نام کرده اند.

فرماندار کاشان در مورد تعداد داوطلبان به تناسب شهرها گفت: برای شورای اسلامی برزک ۱۵ نفر، جوشقان قالی ۱۷ نفر، قمصر ۳۱ نفر،  مشکات ۱۵ نفر،  نیاسر ۱۵ نفر و ۱۰ نفر هم برای حضور در انتخابات شورای شهر کامو و چوگان ثبت نام قطعی کرده اند.

مرتضایی افزود: برای حضور در شورای اسلامی شهر کاشان نیز ۱۶۴داوطلب ثبت نام کرده اند که از بین ۹ نفر به عنوان عضو اصلی و پنج نفر نیز به عنوان عضو علی البدل شورای اسلامی شهر کاشان توسط مردم انتخاب می شوند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا