ثبت نام نهایی ۱۳۶ داوطلب شورا در شهرستان کهگیلویه

آذر 5, 1400
16 بازدید

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار کهگیلویه از نهایی شدن ثبت نام ۱۳۶ داوطلب شوراها در شهرستان کهگیلویه خبر داد. دارا کریمی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در تشریح ثبت نامی‌های ششمین دوره شوراهای شهرستان کهگیلویه گفت:  کار ثبت نام حضوری و غیر حضوری و ویرایش ششمین دوره شوراها به اتمام رسید. وی افزود: ۱۳۶ نفر […]

ثبت نام نهایی ۱۳۶ داوطلب شورا در شهرستان کهگیلویه

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار کهگیلویه از نهایی شدن ثبت نام ۱۳۶ داوطلب شوراها در شهرستان کهگیلویه خبر داد.

دارا کریمی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در تشریح ثبت نامی‌های ششمین دوره شوراهای شهرستان کهگیلویه گفت:  کار ثبت نام حضوری و غیر حضوری و ویرایش ششمین دوره شوراها به اتمام رسید.

وی افزود: ۱۳۶ نفر موفق به نهایی کردن ثبت نام خود در شهرستان کهگیلویه شدند، که در این میان شهر دهدشت با  ۶۸داوطلب بیشترین تعداد و سوق با ۱۶ داوطلب کمترین تعداد در سطح شهرستان  داشته است.

کریمی‌نژاد بیان کرد: شهر دیشموک با ۲۸ و قلعه رئیسی ۲۴نفر داوطلب کاندیدای ششمین دوره شورای این دو شهر شدند.

وی ادامه داد: در حوزه ترکیب جنسیتی ۱۳۰نفر ثبت نام کنندگان آقایان و ۶ نفر خانم‌ها هستند، که از این تعداد  از جهت نحوه ثبت نام  ۲۵ درصد حضوری با مراجعه به فرمانداری‌ها و بخشداریها ،۷۵درصد در دفاتر پیشخوان دولت، موبایل و رایانه شخصی ثبت نام نموده اند.

وی اضافه کرد: جوانترین این افراد  ۲۷سال سن از بخش دیشموک و مسن ترین آنها ۵۹ سال سن از شهر دهدشت است.

فرماندار کهگیلویه گفت: سطح تحصیلات داوطلبان ۲۷ درصد فوق لیسانس، ۶۳ درصد  لیسانس و حدود ۱۰ درصد زیر لیسانس می باشد.

وی خاطر نشان کرد: بیشترین تعداد داوطلب از مشاغل آزاد با ۳۰ درصد، کارمندان ۲۸.۵، فرهنگیان ۲۸ درصد و ۱۳.۵ درصد باقی مانده سایر مشاغل را دارا هستند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

منبع:ایسنا