ثبت نام قطعی ۱۱۶ نفر برای شرکت در انتخابات شورای شهر ورامین

آذر 4, 1400
15 بازدید

ایسنا/تهران فرماندار شهرستان ورامین گفت: در جریان ثبت نام از داوطلبین شرکت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر، ۱۱۶ نفر ثبت نام خود را برای حضور در انتخابات شورای شهر ورامین و جوادآباد قطعی کردند. حسین کاغذلو عصر چهارشنبه ۲۷ اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره […]

ثبت نام قطعی ۱۱۶ نفر برای شرکت در انتخابات شورای شهر ورامین

ایسنا/تهران فرماندار شهرستان ورامین گفت: در جریان ثبت نام از داوطلبین شرکت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر، ۱۱۶ نفر ثبت نام خود را برای حضور در انتخابات شورای شهر ورامین و جوادآباد قطعی کردند.

حسین کاغذلو عصر چهارشنبه ۲۷ اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر همزمان با سراسر کشور از روز ۲۰ اسفند آغاز و تا پایان روز ۲۶ اسفند به دو روش حضوری و غیرحضوری انجام شد.

وی اظهار کرد: در طول یک هفته رسمی زمان ثبت نام رسمی، ۱۲۶ نفر به صورت حضوری و غیر حضوری نسبت به ثبت نام اقدام کردد که از این تعداد، ۱۰ نفر به دلیل مغایریت مدارک، واجد شرایط داوطلبی نبوده و در نهایت ۱۱۶ نفر ثبت نام قطعی کردند.

وی تصریح کرد: از این تعداد ۱۰۰ نفر برای شورای شهر ورامین و ۱۶ نفر برای شورای شهر جوادآباد ثبت نام خود را قطعی کردند.

کاغذلو افزود: از مجموع داوطلبان شورای شهر ورامین ۸۵ نفر آقا و ۱۵ نفر خانم و داوطلبان شورای شهر جوادآباد ۱۲ نفر آقا و ۴ نفر خانم می‌باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین تصریح کرد: از مجموع داوطلبان قطعی، ۹۱ نفر با حضور در محل ستاد انتخابات فرمانداری، ۵ نفر در پیشخوان، ۸ نفر با تلفن همراه و ۱۲ نفر با استفاده از رایانه مراحل ثبت نام را انجام دادند.

این مقام مسئول افزود: مجموع کرسی اصلی و علی البدل شورای شهر ورامین ۱۵ نفر شامل ۹ نفر اصل و ۶ نفر علی‌البدل است که میزان استقبال داوطبان نسبت به کرسی۶.۷ درصد است.

فرماندار ورامین اظهار کرد: مجموع کرسی اصلی و علی البدل شورای شهر جوادآباد ۸ نفر شامل ۵ نفر اصل و ۳ نفر علی‌البدل است که میزان استقبال داوطبان نسبت به کرسی ۲ درصد است.

منبع:ایسنا