ثبت رکورد بیشترین واکسیناسیون کرونا طی یک روز در شهرستان بندرلنگه

مرداد 23, 1400
2 بازدید

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه از ثبت رکورد مراجعه کنندگان برای تزریق واکسن کرونا خبر داد. دکتر سالمی در گفت و گو با ایسنا، افزود: ۶ مرداد ماه بیش از ۱۴۰۰ نفر در مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه های تجمیعی شهرستان بندرلنگه علیه بیماری کرونا واکسینه شدند. وی افزود: تمام گروه های هدف […]

ثبت رکورد بیشترین واکسیناسیون کرونا طی یک روز در شهرستان بندرلنگه

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه از ثبت رکورد مراجعه کنندگان برای تزریق واکسن کرونا خبر داد.

دکتر سالمی در گفت و گو با ایسنا، افزود: ۶ مرداد ماه بیش از ۱۴۰۰ نفر در مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه های تجمیعی شهرستان بندرلنگه علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.

وی افزود: تمام گروه های هدف واکسیناسیون، طی اطلاعیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان می توانند با مراجعه به مراکز تعیین شده جهت انجام واکسیناسیون مراجعه و واکسینه شوند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه عنوان کرد: انتظار داریم همشهریان عزیز که واجد شرایط و جزو گروه های هدف هستند، به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، هر چه سریعتر نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:  در پی دستور وزیر بهداشت در خصوص واکسیناسیون کرونا برای تمام افراد واجد شرایط در جزایر، واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال در جزیره لاوان در حال انجام می باشد.

سالمی بیان کرد: تا کنون بیش از ۷۵۰ نفر از افراد بالای ۱۸ سال جزیره لاوان علیه کرونا واکسینه شده اند و روند واکسیناسیون در این جزیره تا واکسینه شدن تمام افراد واجد شرایط، ادامه دارد.

وی با بیان اینکه با پیگیری شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه و همکاری و مساعدت معاونت بهداشتی دانشگاه واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت فلات قاره و پالایشگاه نفت لاوان در مرداد ماه شروع شده است، ابراز امیدواری کرد: با همکاری همه جانبه شرکت نفت فلات قاره، پالایشگاه نفت لاوان، پایگاه بسیج جزیره و شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه در روزهای آینده شاهد واکسیناسیون تمام مردم و افراد مستقر در جزیره باشیم.

منبع:ایسنا