ثبت بیش از ۱۰ مورد طغیان و ابتلای خانوادگی کرونا در نهاوند

مهر 7, 1400
29 بازدید

 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از افزایش شدید آمار درون خانوادگی مبتلایان کرونا در شهرستان نهاوند در روزهای اخیر خبر داد. سیامک دانشور با اعلام این خبر، اظهار کرد: آمار بیماران بخش های بستری و سرپایی در بیمارستان و مرکز ۱۶ ساعته کرونا، نشان می دهد تعداد مبتلایان کرونا به شدت در حال […]

ثبت بیش از ۱۰ مورد طغیان و ابتلای خانوادگی کرونا در نهاوند

 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از افزایش شدید آمار درون خانوادگی مبتلایان کرونا در شهرستان نهاوند در روزهای اخیر خبر داد.

سیامک دانشور با اعلام این خبر، اظهار کرد: آمار بیماران بخش های بستری و سرپایی در بیمارستان و مرکز ۱۶ ساعته کرونا، نشان می دهد تعداد مبتلایان کرونا به شدت در حال افزایش است.

وی گفت: نکته مهم و نگران کننده، شیوع درون خانوادگی و مبتلا شدن اعضای یک یا چند خانواده است که در مهمانی ها و عید دیدنی ها دور هم جمع شده اند به طوریکه در چند روز گذشته بیش از ۱۰ مورد طغیان و ابتلای خانوادگی داشته ایم.

دانشور تأکید کرد: اینکه گفته می شود چگونه یک شبه شهرستان نارنجی می شود، بدانید رنگ شهرستان بازتاب رفتار و عملکرد آحاد مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و مراودات اجتماعی است. اگر در عید دیدنی ها و مهمانی های بی حد و حصر شهروندان تجدیدنظر صورت نگیرد به زودی وضعیت شهرستان به نارنجی و متعاقب آن قرمز تبدیل خواهد شد.

منبع:ایسنا