ثبت‌نام ۲۸۲۰ کاندیدا در ششمین انتخابات شوراهای شهر خراسان رضوی

آذر 5, 1400
9 بازدید

ایسنا/خراسان رضوی سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی از ثبت نام ۲ هزار و ۸۲۰ کاندیدا در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی استان خبر داد. محمدعلی نبی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه در روزآخر نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی هزار و ۵۴۹ کاندیدا در استان موفق به نهایی کردن ثبت نام […]

ثبت‌نام ۲۸۲۰ کاندیدا در ششمین انتخابات شوراهای شهر خراسان رضوی

ایسنا/خراسان رضوی سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی از ثبت نام ۲ هزار و ۸۲۰ کاندیدا در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی استان خبر داد.

محمدعلی نبی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه در روزآخر نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی هزار و ۵۴۹ کاندیدا در استان موفق به نهایی کردن ثبت نام خود شدند، افزود: از این تعداد ۲ هزار و ۴۸۷ نفر مرد و ۳۳۳ نفر هم زن هستند.

وی با بیان اینکه از مجموع کاندیداها ۵۱۰ نفر دارای سابقه نمایندگی در شوراهای اسلامی هستند، بیان کرد: ۴۶۸ نفر از کاندیداها نیز از جامعه ایثارگری برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی خراسان رضوی اقدام به ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش ایسنا در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای خراسان رضوی، 19 هزار و 482 نفر برای شرکت در انتخابات ثبت نام کردند، که از این تعداد  ۱۸ هزار و ۳۶۹ کاندیدا مرد و هزار و ۱۱۳ نفر زن بودند، شورای اسلامی شهر مشهد نیز 958 کاندیدا داشت.

منبع:ایسنا