ثبت‌نام قطعی ۴۴۴۹ نفر در انتخابات شوراهای شهر خوزستان / حضور ۴۱۱ داوطلب زن

آذر 4, 1400
8 بازدید

ایسنا/خوزستان رئیس ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به پایان مهلت ثبت نام داوطلبین انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر، از ثبت نام قطعی ۴ هزار و ۴۴۹ نفر در خوزستان خبر داد. رضا نجاتی با اشاره به پایان زمان ثبت نام داوطلبین انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر، اظهار کرد: در مجموع ۴ هزار و ۴۴۹ نفر در […]

ثبت‌نام قطعی ۴۴۴۹ نفر در انتخابات شوراهای شهر خوزستان / حضور ۴۱۱ داوطلب زن

ایسنا/خوزستان رئیس ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به پایان مهلت ثبت نام داوطلبین انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر، از ثبت نام قطعی ۴ هزار و ۴۴۹ نفر در خوزستان خبر داد.

رضا نجاتی با اشاره به پایان زمان ثبت نام داوطلبین انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر، اظهار کرد: در مجموع ۴ هزار و ۴۴۹ نفر در انتخابات شوراهای شهر خوزستان ثبت نام قطعی خود را انجام داده‌اند که ۴۱۱ نفر از این تعداد، از بانوان بودند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: از مجموع ثبت نام کنندگان، یک هزار و ۹۴۶ نفر به صورت حضوری، ۶۰۳ نفر از طریق رایانه، یک هزار و ۳۰۴ نفر از طریق پیشخوان دولت و ۵۹۶ نفر از طریق موبایل ثبت نام خود را انجام داده‌اند و تعداد ثبت نام کنندگان در این دوره، ۹ درصد نسبت به دوره قبل افزایش یافته است.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان بیان کرد: انتخابات در ۸۸ شهر خوزستان و برای ۷۷۶ کرسی نمایندگی شورا انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: بررسی صلاحیت‌ها همزمان با ثبت نام آغاز شده و تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰، نتیجه قطعی آن مشخص می‌شود. بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان نیز به ترتیب در اهواز، دزفول و آبادان بوده است.

نجاتی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای روستاها نیز از ۱۶ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ به مدت یک هفته انجام خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا