ثبت‌نام بیش از ۱۲ هزار مددجوی خوزستانی در سامانه نهضت ملی مسکن

دی 29, 1400
71 بازدید

ایسنا/خوزستان معاون مشارکت‌های مردمی اداره‌کل بهزیستی خوزستان از تمدید مهلت ثبت‌نام معلولان و مددجویان در سامانه نهضت ملی مسکن خبر داد. مهران کریمیان اظهار کرد: با پیگیری‌های ریاست سازمان بهزیستی کشور این مهلت تا ۳۰ دی‌ماه تمدید شد. به گزارش ایسنا به نقل از اداره‌کل بهزیستی خوزستان، وی با بیان اینکه این تمدید مهلت زمانی ویژه […]

ثبت‌نام بیش از ۱۲ هزار مددجوی خوزستانی در سامانه نهضت ملی مسکن

ایسنا/خوزستان معاون مشارکت‌های مردمی اداره‌کل بهزیستی خوزستان از تمدید مهلت ثبت‌نام معلولان و مددجویان در سامانه نهضت ملی مسکن خبر داد.

مهران کریمیان اظهار کرد: با پیگیری‌های ریاست سازمان بهزیستی کشور این مهلت تا ۳۰ دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره‌کل بهزیستی خوزستان، وی با بیان اینکه این تمدید مهلت زمانی ویژه معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی است، افزود: تاکنون ۱۲ هزار ۶۸۳ نفر از اقشار تحت پوشش بهزیستی خوزستان در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

وی بیان کرد: معلولان و مددجویان واجد شرایطی که اسامی و اطلاعات آن‌ها از سوی بهزیستی استان به بهزیستی کشور ارسال شده ولی در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در این سامانه نشده‌اند، می‌توانند از ۱۵ دی‌ماه تا ۳۰ دی‌ماه با مراجعه به سامانه طرح به آدرس Www.saman.mrud.ir و وارد کرد کد ملی و شماره موبایل خود  ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,