تیم ملی بسکتبال عازم توکیو شد

آبان 24, 1400
10 بازدید

ملی‌پوشان بسکتبال ایران به‌منظور حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، عازم ژاپن شدند. به گزارش ایسنا، ساعت ۲۳:۵۵ یک‌شنبه شب ۲۷ تیر ۱۴۰۰، تیم ملی بسکتبال مردان ایران که خود را برای حضور بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده کرده بود، ایران را به مقصد کشور ژاپن، میزبان این رقابت‌ها ترک کرد. آخرین جلسه تمرینی بلندقامتان […]

تیم ملی بسکتبال عازم توکیو شد

ملی‌پوشان بسکتبال ایران به‌منظور حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، عازم ژاپن شدند.

به گزارش ایسنا، ساعت ۲۳:۵۵ یک‌شنبه شب ۲۷ تیر ۱۴۰۰، تیم ملی بسکتبال مردان ایران که خود را برای حضور بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده کرده بود، ایران را به مقصد کشور ژاپن، میزبان این رقابت‌ها ترک کرد.

آخرین جلسه تمرینی بلندقامتان بسکتبال نیز در ایران، صبح روز یکشنبه(27 تیر) به میزبانی سالن آزادی برگزار شد. ملی‌پوشان طی چند روز باقی‌مانده تا شروع مسابقات نیز در توکیو اردو و جلسات تمرینی خواهند داشت.

ترکیب رسمی تیم ملی بسکتبال ایران جهت حضور در بازی‌های المپیک نیز برای نخستین‌بار توسط فدراسیون معرفی شد که اسامی نفرات حاضر در این فهرست به شرح زیر است:

۱- صمد نیکخواه بهرامی (کاپیتان)

۲- حامد حدادی

۳- ارسلان کاظمی

۴- محمد جمشیدی

۵- بهنام یخچالی

۶- سعید داورپناه

۷- محمد حسن‌زاده

۸- آرون گرامی‌پور

۹- مایک رستم‌پور

۱۰- پویان جلال‌پور

۱۱- نوید رضایی‌فر

۱۲- سینا واحدی

هدایت تیم ملی بسکتبال ایران را مهران شاهین‌طبع به عنوان سرمربی بر عهده دارد. همچنین مسعود قاسمی به عنوان سرپرست، فرزاد کوهیان و مهران آتشی به عنوان مربیان، بهروز مهدوی به عنوان بدنساز و صادق توکلی نیز به عنوان فیزیوتراپ در این بازی‌ها تیم ملی را همراهی می‌کنند.

برنامه بازی‌های تیم ملی بسکتبال ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به شرح زیر است (ساعت‌ها به وقت ایران):

بازی اول (یکشنبه ۳ مرداد)

ایران – جمهوری چک، ساعت ۵:۳۰

بازی دوم (چهارشنبه ۶ مرداد)

ایران – آمریکا، ساعت ۹:۱۰

بازی سوم (شنبه ۹ مرداد)

ایران – فرانسه، ساعت ۵:۳۰

انتهای پیام

منبع:ایسنا