تیم فوتسال شهرداری رودان راهی لیگ برتر می‌شود/از تشکیل تیم فوتبال صنایع استقبال می‌کنیم

مرداد 20, 1400
47 بازدید

  رئیس هیات فوتبال هرمزگان گفت: تیم فوتسال بانوان رودان در فصل جاری لیگ برتر کشور با نام شهرداری رودان حضور خواهد داشت. قاسم رنجبریان در گفت و گو با ایسنا، افزود: رسانه ها با انعکاس فعالیت های این رشته ورزشی سبب روشن ماندن چراغ فوتبال در استان شده اند و با انعکاس فعالیت‌ها، نظرات […]

تیم فوتسال شهرداری رودان راهی لیگ برتر می‌شود/از تشکیل تیم فوتبال صنایع استقبال می‌کنیم

  رئیس هیات فوتبال هرمزگان گفت: تیم فوتسال بانوان رودان در فصل جاری لیگ برتر کشور با نام شهرداری رودان حضور خواهد داشت.

قاسم رنجبریان در گفت و گو با ایسنا، افزود: رسانه ها با انعکاس فعالیت های این رشته ورزشی سبب روشن ماندن چراغ فوتبال در استان شده اند و با انعکاس فعالیت‌ها، نظرات و انتقاداتشان توانسته اند یک بازوی توانمند در کنار هیات فوتبال باشند.

وی با بیان اینکه کم و کاستی ها زیاد اما امیدواریم بتوانیم این مشکلات را در کنار هم کاهش دهیم تا در مسیر رشد گام برداریم، اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونا، مسابقات لیگ برتر تا لیگ دسته سوم استان در دو گروه برگزار خواهد شد و ممکن است در هر لیگی یک تا دو تیم بیشتر شوند.

رنجبریان با بیان اینکه برگزاری کلاس های آنلاین و وبینار در دستور کار است، اظهار کرد: فوتسال و فوتبال ساحلی و بخش بانوان به طور حتم در سالجاری فعال تر خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تمامی وضعیت فوتبال استان و زیرساخت ها به صورت کامل تشریح و در اختیار شرکت صنایع فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان قرار داده ایم، اضافه کرد: ۳۶ تیم مختلف زیر مجموعه هیات فوتبال هرمزگان در سال ۱۴۰۰ در مسابقات کشوری حضور خواهند یافت.

وی با بیان اینکه صنایع پشتیبان در دو مقوله حمایت از سایر تیم ها و خریداری یک تیم لیگ یکی ورود کرده است، عنوان کرد: هنوز از خرید تیم اطلاعی ندارم اما پذیرای حمایت و ورود این شرکت به ورزش حرفه ای هستیم و هرگونه همکاری در این خصوص انجام خواهیم داد تا نماینده جدیدی از فوتبال هرمزگان در مسابقات کشوری داشته باشیم.

رنجبریان با اشاره به عملی شدن وعده استاندار هرمزگان در اعطای پاداش برد به نمایندگان فوتبال استان در مسابقات کشوری، خاطرنشان کرد: در خصوص تیم فوتسال بانوان رودان هفته گذشته جلسه ای برگزار و مقرر شد در فصل آینده با نام شهرداری رودان در مسابقات حاضر شود و ۵۰ میلیون تومان از محل شرکت صنایع، اداره کل ورزش و جوانان، فرمانداری شهرستان رودان و هیات فوتبال استان تا فردا به طور کامل پرداخت می شود و با انتخاب شهردار جدید رودان نیز تیمداری این تیم در فصل آینده با قدرت کامل حضور خواهد یافت.

منبع: ايسنا