تیم‌های راهداری با تمام ظرفیت در طرح نوروزی حضور دارند/ صیانت از حریم راه‌ها با جدیت ادامه دارد

مهر 8, 1400
41 بازدید

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: در طرح نوروزی ۱۴۰۰ ، ۴۲۰ نیروی راهدار در قالب ۲۸ اکیپ حضور فعال دارند و صیانت از حریم راه‌ها نیز با جدیت ادامه دارد. عارف امرایی هشتم فروردین بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در طرح نوروزی ۱۴۰۰ ، ۴۲۰ نیروی راهدار در قالب […]

تیم‌های راهداری با تمام ظرفیت در طرح نوروزی حضور دارند/ صیانت از حریم راه‌ها با جدیت ادامه دارد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: در طرح نوروزی ۱۴۰۰ ، ۴۲۰ نیروی راهدار در قالب ۲۸ اکیپ حضور فعال دارند و صیانت از حریم راه‌ها نیز با جدیت ادامه دارد.

عارف امرایی هشتم فروردین بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در طرح نوروزی ۱۴۰۰ ، ۴۲۰ نیروی راهدار در قالب ۲۸ اکیپ و با در اختیار داشتن ۲۸۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین با تمام توان در محورهای مواصلاتی و ۳۲ راهدارخانه سطح استان حضور دارند و مشغول خدمت‌رسانی به کاربران جاده‌ای هستند.

وی افزود: فعالیت راهداران درزمینهٔ گشت‌های تلفیقی با سایر حوزه‌ها ازجمله کنترل و نظارت ناوگان کالا و مسافر با جدیت در حال انجام است.

امرایی اظهار کرد: علاوه برگشت‌های مشترک به همه‌ی ادارات شهرستان‌های تابعه ابلاغ شده است که تیم‌های ارتقای کیفیت راهداری شامل: لکه‌گیری، تعمیر و ساماندهی تابلوها و علائم ایمنی، شست و شوی تابلو و علائم، پاک‌سازی حریم، قنوزنی و برخورد با متجاوزان به حریم راه در ایام تعطیلات نوروزی فعال باشند.

وی با بیان اینکه برخورد با متجاوزان حریم راه در این ایام تعطیل نیست، تصریح کرد: گشت‌های راهداری به‌صورت شبانه‌روزی در محورهای مواصلاتی فعال هستند و اجازه هیچ‌گونه ساخت‌وساز غیرمجاز را به متجاوزان نمی‌دهند، همچنین از هم استانی‌های عزیز انتظار داریم هرگونه حوادث جاده‌ای و ساخت‌وساز غیرمجاز را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند.

منبع:ایسنا