تکمیل محور اردبیل – مشگین‌شهر با جابجایی تاسیسات و تخصیص اعتبارات

آبان 23, 1400
4 بازدید

ایسنا/اردبیل معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تنها مشکل تکمیل محور اردبیل – مشگین‌شهر جابجایی تاسیسات و تامین اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبه پیمانکاران است که امیدواریم این امر محقق و این پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری برسد. علی یوسف‌زاده ۲۶ تیر در جریان بازدید از آخرین روند […]

تکمیل محور اردبیل – مشگین‌شهر با جابجایی تاسیسات و تخصیص اعتبارات

ایسنا/اردبیل معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تنها مشکل تکمیل محور اردبیل – مشگین‌شهر جابجایی تاسیسات و تامین اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبه پیمانکاران است که امیدواریم این امر محقق و این پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

علی یوسف‌زاده ۲۶ تیر در جریان بازدید از آخرین روند تکمیل بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر اظهار کرد: ۴۳ کیلومتر از این محور توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا و موسسه عاشورا در حال اجراست که ۲۵ کیلومتر آن تکمیل شده و به زیر بار ترافیک رفته است.

وی خاطرنشان کرد: از ۱۸ کیلومتر ادامه این مسیر ۱۰ کیلومتر در مرحله آسفالت‌ریزی لایه دوم قرار دارد که در هفته آینده این لایه آسفالت نیز به انجام می‌رسد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از ۸ کیلومتر باقیمانده این مسیر که مشکلات اجرایی و جابجایی تاسیسات در آن رخ داده کندی کار را شاهد هستیم که تلاش می‌شود با رفع معارض در اراضی زراعی و باغات و جابجایی تاسیسات آب و فاضلاب، گاز، فیبر نوری و مخابرات سرعت اجرای این پروژه شتاب بیشتری بگیرد.

یوسف‌زاده بیان کرد: از ۸ کیلومتر ادامه این مسیر ۴ کیلومتر در مرحله بیس و زیرسازی قرار دارد و قرار است دو کیلومتر مابقی نیز به چرخه تکمیل وارد شده و بهره‌برداری کامل از این محور مهم و اساسی را تا پایان امسال شاهد باشیم.

وی افزود: برای احداث پل خاص به ۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری نیاز است که پیمانکار برای خرید میلگرد و سایر تجهیزات نیاز به منابع مالی دارد که با تزریق این منابع مالی امیدواریم شرایط مناسبی را در احداث پل‌ها و بهره‌برداری کامل از این مسیر شاهد باشیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا