توقیف تانکر حامل 29 هزار لیترسوخت قاچاق در بم

مهر 7, 1400
22 بازدید

 فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 29 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در عملیات پلیس شهرستان بم خبر داد. سردار”عبدالرضا ناظری” امروز پنجم فروردین ماه اظهار کرد: همزمان با ایام آغازین سال جدید در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های سوختی نیز با تمام توان اجرای ماموریت داریم که در همین رابطه ماموران پلیس […]

توقیف تانکر حامل 29 هزار لیترسوخت قاچاق در بم

 فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 29 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در عملیات پلیس شهرستان بم خبر داد.

سردار”عبدالرضا ناظری” امروز پنجم فروردین ماه اظهار کرد: همزمان با ایام آغازین سال جدید در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های سوختی نیز با تمام توان اجرای ماموریت داریم که در همین رابطه ماموران پلیس آگاهی بم هنگام کنترل خودروهای عبوری محور اصلی این شهرستان یک دستگاه تانکر را جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: ماموران از این تانکر 29 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و فاقد مجوز که به منظور خارج کردن از کشور بارگیری شده بود کشف و در این راستا یک متهم را دستگیر کردند.

ناظری افزایش زمینه های فقر و بیکاری را از مسائل متاثر از معضل قاچاق دانست و یادآور شد: طی سال جدید نیز در اجرای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال مبارزه با قاچاق کالا و سوخت یکی از اصلی ترین ماموریت های ناجا خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان کرمان همچنین بیان کرد: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالای حوزه انتظامی شهرستان سیرجان حین کنترل خودروهای عبوری محور بندرعباس-سیرجان یک دستگاه کامیون را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو انواع لوازم خانگی و برقی شامل سرویس ظروف و لوازم برقی آشپزخانه، آب سرد کن و برخی اقلام دیگر را کشف کردند و در این رابطه یک متهم دستگیر و ارزش کالاهای مکشوفه از سوی کارشناسان 5 میلیارد و 500 میلیون ریال بر آورد شد.

منبع:ایسنا