توضیحات استانداری بوشهر در خصوص خبر جلوگیری از تصرف اراضی

آبان 18, 1400
11 بازدید

ایسنا/بوشهر روابط عمومی استانداری بوشهر به دنبال انتشار خبر در خصوص جلوگیری از تصرف ۸۹۰ هکتار اراضی در سطح این استان توضیحاتی ارائه کرد. متن توضیح روابط عمومی استانداری بوشهر درباره خبر جلوگیری از تصرف ۸۹۰ هکتار اراضی در سطح این استان، که در اختیار ایسنا قرار داد به شرح ذیل است. “۱- باتوجه به مطرح شدن […]

توضیحات استانداری بوشهر در خصوص خبر جلوگیری از تصرف اراضی

ایسنا/بوشهر روابط عمومی استانداری بوشهر به دنبال انتشار خبر در خصوص جلوگیری از تصرف ۸۹۰ هکتار اراضی در سطح این استان توضیحاتی ارائه کرد.

متن توضیح روابط عمومی استانداری بوشهر درباره خبر جلوگیری از تصرف ۸۹۰ هکتار اراضی در سطح این استان، که در اختیار ایسنا قرار داد به شرح ذیل است.

“۱- باتوجه به مطرح شدن موضوع تعیین تکلیف  اراضی ۸۰۰ هکتاری شیف غربی و آماده سازی جهت فراخوان، جلساتی با حضور دستگاههای اجرایی و نظارتی برگزار شد. دیوان محاسبات طی مکاتبه ای ملاحظاتی را مطرح نموده است . با دستور استاندار مقرر شد تا تعیین تکلیف منطقه آزاد بوشهر، واگذاری اراضی متوقف و پس از تعیین تکلیف طبق مقررات و قوانین و هم‌چنین با لحاظ مطالب مطروحه توسط دیوان محاسبات اقدام گردد.

۲. در خصوص موضوع زمین قطری‌ها که استانداری به‌دنبال حل موضوع بوده است، جلسات مختلفی با حضور دستگاههای اجرایی و نظارتی برگزار شد. دستگاه‌های مختلف از جمله دیوان محاسبات نظراتشان را مطرح کرده‌اند و استاندار هم به رعایت دقیق قوانین و مقررات  و لحاظ نمودن نظرات فوق الذکر تاکید نمودند و موضوع در حال پیگیری است.

در پایان از تلاش‌های دستگاه های اجرایی و نظارتی و همکاری آنها در جهت توسعه همه جانبه استان تقدیر و تشکر می‌شود.”

انتهای پیام

منبع:ایسنا