توضیحاتی درباره حمایت از خبرنگاران مجروح محور مقاومت

مرداد 20, 1400
67 بازدید

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:البته اکثر قریب به اتفاق خبرنگاران ایثار و شهادت می‌دانند که باید در نظر داشته باشند اطلاع‌رسانی به جامعه ایثارگری باید با دقت و شفافیت صورت بگیرد و با توجه به حضور میدانی خبرنگاران از حساسیت خاصی برخوردار است.  رضا حاجی آبادی مدیرکل روابط عمومی […]

توضیحاتی درباره حمایت از خبرنگاران مجروح محور مقاومت

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:البته اکثر قریب به اتفاق خبرنگاران ایثار و شهادت می‌دانند که باید در نظر داشته باشند اطلاع‌رسانی به جامعه ایثارگری باید با دقت و شفافیت صورت بگیرد و با توجه به حضور میدانی خبرنگاران از حساسیت خاصی برخوردار است.

 رضا حاجی آبادی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تقدیر و تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت، بیان کرد: خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت، ایثارگرانه اخبار و گزارش‌های این حوزه را انعکاس می‌دهند و این خبرنگاران که اغلب آن‌ها در سرویس اجتماعی رسانه خود فعالیت می‌کنند دغدغه اخبار حوزه ایثار و شهادت و ایثارگران معزز را دارند.

وی درباره برگزاری جشنواره خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت که در چند سال گذشته برگزار شد، خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره ایثار و رسانه در برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد و امیدواریم بتوانیم از خبرنگاران این حوزه به عنوان داوران حوزه تخصصی ایثار و شهادت برای برگزاری این جشنواره در آینده استفاده کنیم.

حاجی‌آبادی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص چگونگی حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران از خبرنگاران حوزه محور مقاومت که مجروح شده‌اند، گفت: در این موارد مقررات و دستورالعمل‌های تخصصی وجود دارد که در کمیسیون‌های احراز تصمیم‌گیری خواهد شد. البته اکثر قریب به اتفاق خبرنگاران ایثار و شهادت می‌دانند که باید در نظر داشته باشند اطلاع‌رسانی به جامعه ایثارگری باید با دقت و شفافیت صورت بگیرد و با توجه به حضور میدانی خبرنگاران از حساسیت خاصی برخوردار است.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثاگران با بیان اینکه بنیاد منابع غنی و ارزشمندی برای انتشار در اختیار دارد، گفت: به عنوان نمونه معرفی آزادگان که دارای خاطراتی از سال‌های اسارت هستند به رسانه‌ها انجام شده است. روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران آماده هر گونه همکاری با رسانه‌ها برای انتشار اخبار و گزارش‌های مرتبط با ایثارگران و فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین سوژه‌های مرتبط با این فرهنگ است.

گفتنی است، در این نشست از جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ها در حوزه ایثار و شهادت به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.
منبع: ايسنا