توزیع 1485 تن مرغ منجمد در کردستان

آذر 4, 1400
10 بازدید

ایسنا/کردستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 485 تن مرغ منجمد در سطح بازار در کردستان توزیع شده است. محمد فرید سپری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کردستان اظهار کرد: در حال حاضر مرغ گرم نیز روزانه 60 تن در سطح استان توزیع شده و کمبودی را در […]

توزیع 1485 تن مرغ منجمد در کردستان

ایسنا/کردستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 485 تن مرغ منجمد در سطح بازار در کردستان توزیع شده است.

محمد فرید سپری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کردستان اظهار کرد: در حال حاضر مرغ گرم نیز روزانه 60 تن در سطح استان توزیع شده و کمبودی را در سطح بازار شاهد نیستیم.

وی افزود: قیمت خرید مرغ گرم در درب مرغداری 17 هزار و 500 تومان است و با قیمت 25 هزار و 500 تومان به دست شهروندان می‌رسد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان ادامه داد: در حال حاضر در استان‌های همجوار بخشی از مرغ مورد نیاز بازار با قیمت 20 هزار و 400 تومان عرضه می شود و بقیه نیاز بازار با قیمت بیش از 25 هزار تومان تامین می‌شود.

سپری یادآور شد: در تامین مرغ برای مصرف روزانه در کردستان مشکل خاصی وجود ندارد و به هر میزانی که لازم باشد هم گوشت گرم مرغ و هم گوشت منجمد در بازار توزیع می‌شود.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزار و 485 تن مرغ منجمد در سطح بازار در کردستان توزیع شده و بر اساس تصمیم کارگروه تا پایان سال نیز روزانه 30 تن مرغ منجمد توزیع می‌شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا