توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان هرمزگانی در ماه محرم و صفر

مرداد 25, 1400
2 بازدید

  مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: کمیته امداد استان هرمزگان با کمک خیرین در ماه محرم و صفر بالغ بر ۱۵ هزار بسته معیشتی در بین جامعه هدف توزیع می کند. جلیل تراهی صبح امروز (۲۵ مردادماه) ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، در مراسم توزیع دو هزار بسته معیشتی بین نیازمندان […]

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان هرمزگانی در ماه محرم و صفر

  مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: کمیته امداد استان هرمزگان با کمک خیرین در ماه محرم و صفر بالغ بر ۱۵ هزار بسته معیشتی در بین جامعه هدف توزیع می کند.

جلیل تراهی صبح امروز (۲۵ مردادماه) ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، در مراسم توزیع دو هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان هرمزگان، اظهار کرد: در پی فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر استقرار رزمایش مواسات و کمک های مومنانه، بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته کمیته امداد استان هرمزگان با کمک خیرین در ماه محرم و صفر بالغ بر ۱۵ هزار بسته معیشتی در بین جامعه هدف توزیع می کند که در همین راستا دو هزار بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد تومان بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در حال توزیع است.

تراهی افزود: همچنین با مساعدت بنیاد مستعضفان مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی به حساب خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) که آسیب دیده از کرونا و یا مبتلا به این بیماری هستند، واریز می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به اینکه عمده کمک های جمع آوری شده به نیازمندان از طریق نذورات بوده، افزود: همه عزیزان و سخاوتمندان در استان هرمزگان این امکان برایشان فراهم شده است که از طریق شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۴۸ و کد دستوری #۰۷۶*۸۸۷۷* در ایام محرم و صفر جهت کمک به نیازمندان استان مشارکت داشته باشند.

منبع: ايسنا