توزیع بیش از 3 هزار بسته معیشتی در خراسان جنوبی

آذر 4, 1400
14 بازدید

ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از توزیع 3 هزار و 700 بسته معیشتی در راستای  اجرای چهارمین مرحله کمک های مومنانه با همت خیرین این جمعیت در سطح استان خبر داد. محمدرضا رضایی، امروز پنج شنبه 28 اسفند به خبرنگاران اعلام کرد: از ابتدای شیوع کرونا جمعیت هلال احمر در راستای ماهیت بشر […]

توزیع بیش از 3 هزار بسته معیشتی در خراسان جنوبی

ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از توزیع 3 هزار و 700 بسته معیشتی در راستای  اجرای چهارمین مرحله کمک های مومنانه با همت خیرین این جمعیت در سطح استان خبر داد.

محمدرضا رضایی، امروز پنج شنبه 28 اسفند به خبرنگاران اعلام کرد: از ابتدای شیوع کرونا جمعیت هلال احمر در راستای ماهیت بشر دوستانه خدمات مطلوبی به خانوارهای آسیب دیده از این ویروس انجام داده است.

وی با اشاره به نهضت کمک‌های مومنانه جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، اظهار کرد: در گام سوم از مرحله چهارم این نهضت سه هزار و 700 بسته معیشتی عیدانه در سطح استان توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: ارزش ریالی این بسته‌ها بیش یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه در اسفند ماه سال جاری تعداد 10 هزار ماسک و دو هزار ژل ضد عفونی کننده بین نیازمندان توزیع شده است، بیان کرد: توزیع تعداد 465 جعبه کمک های اولیه به ارزش 93 میلیون ریال نیز از دیگر اقدامات نهضت کمک‌های مومنانه در این مدت بوده است.

رضایی ادامه داد: همچنین 879 ثوب البسه و پوشاک به ارزش 124 میلیون تومان بین افراد کم برخوردار و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

وی با قدردانی از نیکوکارانی که همواره یاری گر هلال احمر برای کمک به نیازمندان هستند، یادآور شد: خیران علاوه بر مراجعه به 11 شعبه جمعیت هلال احمر در سطح استان برای اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی، می‌توانند از ظرفیت 80 خانه هلال واقع در روستاهای استان برای کمک به نیازمندان استفاده کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا