توخل: با شایستگی قهرمان شدیم

مرداد 21, 1400
41 بازدید

سرمربی آلمانی چلسی تیمش را شایسته پیروزی برابر ویارئال و قهرمانی در سوپر جام اروپا دانست.  به نقل از بی تی اسپورت، دیدار چلسی و ویارئال در سوپر جام اروپا با پیروزی چلسی به پایان رسید. این بازی در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی […]

توخل: با شایستگی قهرمان شدیم

سرمربی آلمانی چلسی تیمش را شایسته پیروزی برابر ویارئال و قهرمانی در سوپر جام اروپا دانست.

 به نقل از بی تی اسپورت، دیدار چلسی و ویارئال در سوپر جام اروپا با پیروزی چلسی به پایان رسید.

این بازی در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و چلسی با درخشش کپا به پیروزی دست پیدا کرد و جام را بالای سر برد.

توماس توخل در نشست خبری بعد از بازی گفت: پیروزی ما در ضربات پنالتی تصادفی نبود.ما آمار ویارئال را داشتیم و با برنامه‌ریزی مناسب به پیروزی رسیدیم. کپا در ضربات پنالتی آمار بهتری نسبت به مندی داشت و به همین خاطر او را به میدان فرستادیم.

او ادام داد: مربی دروازه‌بان‌ها، آمار هر دو دروازه‌بان را به من داد. به بازیکنان گفتم که در چنین بازی‌هایی احتمال ضربات پنالتی بالا است و باید خود را آماده کنند. خوشحالم که توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم. کپا نشان داد که باوجود نیمکت‌نشنی تمرکز خوبی دارد و آماده است تا به تیم کمک کند. مندی هم به هنگام تعویض ناراحت نشد و این نشان می‌دهد که همه بازیکنان حرفه‌ای هستند.

توخل درباره بازی گفت: در ۳۰ دقیقه نخست بسیار خوبی بودیم اما بعد از آن توپ را راحت از دست می‌دادیم. ویارئال با شایستگی به گل رسید البته در نهایت ما شایسته پیروزی بودیم.

او درباره آسیب دیدگی زیاش گفت: در نیمه اول وضعیت او خطرناک شد و به همین خاطر تعویض شد. منتظر گزارش پزشکی خواهیم بود.

منبع: ايسنا