توجه ویژه به فراخوان انتخاب بهترین کتاب مدافعان حرم از نگاه مردم

مرداد 24, 1400
4 بازدید

مخاطبین به فراخوان انتخاب بهترین اثر در حوزه مدافعان حرم از نگاه مردمی استقبال خوبی داشته اند که در نوع خود قابل توجه است.  به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی دومین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر مدافعان حرم؛ جایزه قافله‌سالار شهدای مدافع حرم حاج حسین همدانی، دست‌اندرکاران این رویداد فرهنگی بر آن شدند تا برای اولین […]

توجه ویژه به فراخوان انتخاب بهترین کتاب مدافعان حرم از نگاه مردم

مخاطبین به فراخوان انتخاب بهترین اثر در حوزه مدافعان حرم از نگاه مردمی استقبال خوبی داشته اند که در نوع خود قابل توجه است.

 به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی دومین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر مدافعان حرم؛ جایزه قافله‌سالار شهدای مدافع حرم حاج حسین همدانی، دست‌اندرکاران این رویداد فرهنگی بر آن شدند تا برای اولین بار در عرصه برگزاری جوایز ادبی، انتخاب بهترین اثر در حوزه مدافعان حرم از نگاه مردمی را به‌عنوان بخش ویژه­ای برگزار کند.

سامانه پیامکی با شماره ۶۶۰۰۰۹۹۵۵۸ و سایت این جشنواره به آدرس www.jayezehamedani.ir راه‌های دسترسی عموم برای مشارکت در این نظرسنجی و فراخوان است.

بر اساس گزارش دریافتی از کمیته اطلاع رسانی جایزه شهید همدانی، تاکنون استقبال خوبی از سوی مخاطبین این فراخوان به عمل آمده است که در نوع خود قابل توجه می‌باشد.

بر اساس این گزارش، پنج اثری که هم­‌اینک در انبوه عناوین ارسال شده در رده‌های بالاتر قرار دارند عبارت‌اند از: «یادت باشد» اثر محمد رسول ملاحسنی انتشارات شهید کاظمی، «بر بلندای حلب» نوشته زهرا قربانی و قاسم قاسمی انتشارات شهید کاظمی، «دلتنگ نباش» اثر زینب مولایی انتشارات روایت فتح، «گنجشک‌های بابا» به قلم هاجر پور واجد نشر صریر و «بر بلندای پالمیرا» اثر محبوبه معظمی، عباس گودرزی نشر صریر.

دست‌­اندرکاران کمیته اطلاع‌رسانی دومین دوره دوسالانه «جایزه شهید حاج حسین همدانی» امیدوارند این میزان مشارکت تا تاریخ برگزاری مراسم؛ بیستم مهرماه افزایش یابد و بهترین کتاب مدافعان حرم از نگاه مردم برگزیده شود.

منبع: ايسنا