توجه به مسکن از اولویت های رئیس جمهور منتخب باشد

آبان 19, 1400
6 بازدید

ایسنا/گیلان امام جمعه رشت، با بیان اینکه توجه به مسکن باید از اولویت های رئیس جمهور منتخب باشد، اظهار کرد: ایجاد اشتغال و مقابله با فساد به ویژه فساد اداری باید در دستور کار رئیس جمهور منتخب قرار گیرد. آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت، به ۱۲ مردادماه، روز تنفیذ رئیس جمهور منتخب اشاره کرد […]

توجه به مسکن از اولویت های رئیس جمهور منتخب باشد

ایسنا/گیلان امام جمعه رشت، با بیان اینکه توجه به مسکن باید از اولویت های رئیس جمهور منتخب باشد، اظهار کرد: ایجاد اشتغال و مقابله با فساد به ویژه فساد اداری باید در دستور کار رئیس جمهور منتخب قرار گیرد.

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت، به ۱۲ مردادماه، روز تنفیذ رئیس جمهور منتخب اشاره کرد و یادآور شد: رئیس جمهور منتخب در آغاز کار خود مهار قیمت ها را در برنامه داشته باشد و تنها عرضه کالا کافی نیست، بلکه در بازار باید تعادل و ثبات قیمت باشد.

وی با بیان اینکه توجه به مسکن باید از اولویت های رئیس جمهور منتخب باشد، اظهار کرد: ایجاد اشتغال و مقابله با فساد به ویژه فساد اداری باید در دستور کار رئیس جمهور منتخب قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در گیلان، مطالبه گری را حق مردم دانست و افزود: دشمنانی که تا دیروز می گفتند در انتخابات شرکت نکنید، امروز جزو مطاله گران قرار گرفته اند.

آیت الله فلاحتی به تحمل سختی های بسیار ملت ایران در سال های گذشته اشاره کرد و گفت: گره زدن تمام امور با برجام برای مردم ما حاصلی نداشت.

وی با تاکید بر اینکه گفتمان با گرگ های جهانی پاسخ نمی دهد، بیان کرد: ملت ایران همچنان شعار «مرگ بر آمریکا» را سر می دهند و هیچ نیازی به آمریکا ندارند.

نماینده ولی فقیه در گیلان متذکر شد: مردم هر کجا ببینند مسئولی دلسوز است و شجاعانه در میدان حاضر می شود و می گوید «ما می توانیم» به او علاقمند می شوند.

وی به قیام خونین مردم در مسجد گوهرشاد علیه کشف حجاب رضاخانی در سال ۱۳۱۴ اشاره کرد و افزود: ۲۱ تیرماه روز عفاف و حجاب است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه تمام احکام اسلام دارای حکمت و فلسفه است، تصریح کرد: حجاب و عفاف برای مردان و زنان از فلسفه های نورانی برخوردار است و پیشگیری از بروز ناهنجاری های اخلاقی در جامعه و حفظ امنیت از جمله حکمت آن محسوب می شود.

آیت الله فلاحتی، حجاب را سبب شکل گیری فرهنگ عفت و حیا در جامعه خواند و بیان کرد: عفاف و حجاب موجب ایجاد طهارت قلبی در جامعه می شود.

وی حجاب و عفاف را برای مردان و زنان طهارت زا عنوان کرد و گفت: بی حجابی، بی عفتی و اشاعه فحشا و منکر در تاریخ بی سابقه نیست.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مردم از وضعیت عفاف و حجاب در جامعه گلایه دارند، اظهار کرد: بعضی خانواده ها به بی حجابی در جامعه دامن می زنند و در این راستا همه باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا