توانمندسازی دانشجویان جزو برنامه‌های دانشگاه لرستان است

آذر 22, 1400
10 بازدید

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: توانمندسازی دانشجویان جزو برنامه‌های این دانشگاه است. دکتر خسرو عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: قبل از کرونا، کلاس‌های مهارتی را برنامه‌ریزی کردیم که لازمه تشکیل آنها حضور دانشجویان است که متاسفانه با شیوع کرونا ویروس عملیاتی نشدند. وی اضافه کرد: برگزاری این کلاس‌ها در راستای توانمندسازی دانشجویان جزو برنامه‌های […]

توانمندسازی دانشجویان جزو برنامه‌های دانشگاه لرستان است

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: توانمندسازی دانشجویان جزو برنامه‌های این دانشگاه است.

دکتر خسرو عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: قبل از کرونا، کلاس‌های مهارتی را برنامه‌ریزی کردیم که لازمه تشکیل آنها حضور دانشجویان است که متاسفانه با شیوع کرونا ویروس عملیاتی نشدند.

وی اضافه کرد: برگزاری این کلاس‌ها در راستای توانمندسازی دانشجویان جزو برنامه‌های دانشگاه است که البته بخشی از این کلاس‌ها در قالب کارگاه‌های مجازی در حال برگزاری است.

رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه یکی از راه‌های رسیدن به توسعه دانش بنیان توانمند کردن دانشجویان در بخش مهارت است، گفت: برای افزایش این مهارت نیاز به کلاس‌های عملی است.

عزیزی عنوان کرد: با از بین رفتن کرونا ویروس و حضور دانشجویان در دانشگاه میسر شود این کلاس‌ها و کارگاه‌ها را برگزار خواهیم کرد.

وی بیان کرد: با توجه به ماموریت‌گرا بودن دانشگاه و  پایان نامه‌های تقاضامحور و تفاهم نامه‌هایی که با بخش‌های بیرون از دانشگاه بسته شده با بکارگیری دانشجویان می‌توان به افزایش مهارت آنان کمک کرد.

رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد: در مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توان کارگاه‌های مهارت آموزی را دایر کرد.

منبع:ایسنا