تهیه و ذخیره سازی ۲۰۰ تن پرتقال و سیب برای شب عید در کهگیلویه و بویراحمد

آذر 5, 1400
14 بازدید

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال با تصمیم ستاد تنظیم بازار استان میزان ۲۰۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب تهیه و ذخیره سازی شده است. “سالارحسین پور” در جمع خبرنگاران افزود: میوه شب عید امسال بر اساس قیمت مصوب کمیته راهبری توزیع میوه، به قیمت هر […]

تهیه و ذخیره سازی ۲۰۰ تن پرتقال و سیب برای شب عید در کهگیلویه و بویراحمد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال با تصمیم ستاد تنظیم بازار استان میزان ۲۰۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب تهیه و ذخیره سازی شده است.

“سالارحسین پور” در جمع خبرنگاران افزود: میوه شب عید امسال بر اساس قیمت مصوب کمیته راهبری توزیع میوه، به قیمت هر کیلوگرم پرتقال ۱۱ هزار و ۹۰۰ و سیب ۹ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است.
وی تصریح کرد: بخش خصوصی و اتحادیه میوه و تره بار به عنوان مباشر ستاد تنظیم بازار استان، کار توزیع میوه شب عید را در ۲۰ غرفه از تاریخ ۲۷ اسفندماه در سطح شهر و سایر شهرستان ها به صورت متمرکز و با نظارت بازرسان مقیم سازمان صمت، اتاق اصناف مرکز استان، انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و استفاده از ظرفیت دهیاری ها شروع کرده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر از همکاری بین دستگاهی جهت کنترل و تنظیم بازار در استان، اظهار کرد: به دستور استاندار محترم مجموعه تنظیم بازار این سازمان، در ایام تعطیلات نوروزی هیچگونه تعطیلی نخواهد داشت و به طور مداوم و شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز خواهند بود.
به گزارش ایسنا، حسین پور در پایان از همشهریان عزیز درخواست نمود در صورت مشاهد هرگونه تخلفات صنفی، مراتب را به سامانه ستاد خبری ۱۲۴ گزارش تا به شکایات آن ها رسیدگی شود.

منبع:ایسنا