تندروان: الکی نیست که والیبال ایران در رده ۸ جهان قرار دارد/ شهنازی: بازی بعد را می‌بریم

آذر 22, 1400
11 بازدید

تیم والیبال فولاد سیرجان موفق شد تیم سایپا را در اولین دور از مسابقات پلی آف با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد. به گزارش ایسنا، محمدرضا تندروان سرمربی فولاد سیرجان پس از پیروزی ۳ بر ۲ شاگردانش مقابل تیم سایپا، گفت: معتقدم که این رقابت سطح والیبال ایران را به همگان نشان داد چرا […]

تندروان: الکی نیست که والیبال ایران در رده ۸ جهان قرار دارد/ شهنازی: بازی بعد را می‌بریم

تیم والیبال فولاد سیرجان موفق شد تیم سایپا را در اولین دور از مسابقات پلی آف با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا تندروان سرمربی فولاد سیرجان پس از پیروزی ۳ بر ۲ شاگردانش مقابل تیم سایپا، گفت: معتقدم که این رقابت سطح والیبال ایران را به همگان نشان داد چرا که دو تا تیم بی نظیر بازی کرده و عقب نشینی نکردند. اگر کسی این بازی را دیده باشد خواهد دید که الکی نیست که ایران در رنکینگ ۸ جهان قرار دارد. این بازی نشان داد بازیکنان در حال پیشرفت هستند و تازه لیگ والیبال ایران خود را در پلی آف خود را نشان می دهد. به تیم ساپیا با چندین ملی پوش تبریک می گویم. ساپیا برای قهرمانی بسته شده و به بازیکنان تیمم تبریک می گویم چرا که با جان و دل بازی کرده و تمام خواسته های کادر فنی را پیاده کردند. هنوز اتفاقی نیفتاده و تمرکزمان روی بازی دوم است.

او ادامه داد: باتوجه به بازی بعد، اگر قرار است خوشحالی کنیم یک دقیقه را کافی می‌دانم چرا که هنوز بازی دومی در پیش داریم.

ناصر شهنازی پس از شکست شاگردانش در این رقابت، گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم تلاش خود را انجام دادند. تیم ما در برخی از زمان بازی تمرکز خود را از دست داد اما هنوز اتفاقی نیفتاده و والیابل ادامه دارد. هنوز یک بازی دیگه داریم و هیچ چیز مشخص نیست. تیم سایپا چیزی از دست نداده و تمرین می کنیم و برای بازی بعد آماده می شویم. اطمینان می‌دهم تکلیف این رقابت با دو بازی مشخص نمی شود  و در رقابت بعدی تیم متفاوت‌تری خواهید دید.

او گفت: دو تیم خوب بودند اما شرایط حریف ما امروز بهتر بود و پیروز میدان شدند اما تاکید می کنم که هنوز اتفاقی خاصی نیفتاده است چرا که ما بازی بعدی را  میبریم و این رقابت به بازی سوم کشیده می شود.  زندگی ادامه دارد چه ببری چه ببازی، مهم این است که در زندگی آدم درستی باشید.

منبع:ایسنا