تمجید خاص ماتا از ستاره جوان یونایتد

آذر 2, 1400
14 بازدید

هافبک اسپانیایی با تمجید از مارکوس راشفورد او را بهترین محصول آکادمی منچستریونایتد دانست. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، خوان ماتا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد که از چلسی راهی یونایتد شد به تمجید از مارکوس راشفورد پرداخت و گفت: در همان اولین جلسه تمرینی که راشفورد در کنار ما تمرین کرد در پست هافبک […]

تمجید خاص ماتا از ستاره جوان یونایتد

هافبک اسپانیایی با تمجید از مارکوس راشفورد او را بهترین محصول آکادمی منچستریونایتد دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، خوان ماتا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد که از چلسی راهی یونایتد شد به تمجید از مارکوس راشفورد پرداخت و گفت: در همان اولین جلسه تمرینی که راشفورد در کنار ما تمرین کرد در پست هافبک راست بود. آن زمان لوییس فان خال هدایت تیم ما را بر عهده داشت و آندر هررا به من گفت این بازیکن جدید را دیدی؟ او خیلی استعداد دارد و در تیم اصلی خواهد بود. در واقع همه بازیکنان یونایتد می‌دانستند که راشفورد بازیکن خاصی است و این موضوع از همان جلسه اول تمرینی مشخص بود. از زمانی که من در منچستریونایتد هستم، هیچ بازیکنی از آکادمی تیم به خوبی او ندیدم.

ماتا که با سرویس اختصاصی باشگاه منچستریونایتد صحبت می کرد اضافه کرد : من معتقد هستم راشفورد روز به روز پیشرفت خواهد کرد و به بازیکن بزرگ و محوری در یونایتد تبدیل خواهد شد. او استعداد زیادی دارد و آینده درخشانی در انتظار او است.

 

مارکوس راشفورد در ۲۰۱ بازی برای منچستریونایتد موفق شده است ۶۴ گل به ثمر برساند و ۳۱ پاس گل نیز ثبت کرده است تا نه تنها در یونایتد بلکه در تیم ملی کشورش نیز به بازی گرفته شود.

منبع:ایسنا