تمام شهربازی‌ها و پارک‌های بازی البرز مجوز دارند

مرداد 23, 1400
1 بازدید

 مدیرکل استاندارد البرز از ابتدای سال تا کنون حتی یک شهربازی در البرز پلمب نشده است. امیر حسین محتشم در گفت‌وگو با ایسنا  با اشاره بر لزوم استانداردسازی تجهیزات شهربازی و اخذ مجوز بهره‌برداری توسط بهره‌برداران محترم شهربازی‌ها، از شروع طرح ضربتی بازرسی از تجهیزات شهربازی‌های استان البرز و پلمب تجهیزات بازی غیر استاندارد خبر […]

تمام شهربازی‌ها و پارک‌های بازی البرز مجوز دارند

 مدیرکل استاندارد البرز از ابتدای سال تا کنون حتی یک شهربازی در البرز پلمب نشده است.

امیر حسین محتشم در گفت‌وگو با ایسنا  با اشاره بر لزوم استانداردسازی تجهیزات شهربازی و اخذ مجوز بهره‌برداری توسط بهره‌برداران محترم شهربازی‌ها، از شروع طرح ضربتی بازرسی از تجهیزات شهربازی‌های استان البرز و پلمب تجهیزات بازی غیر استاندارد خبر داد و اظهار کرد: در این طرح که با هدف افزایش ایمنی و استانداردسازی تجهیزات شهربازی آغازشده، کلیه شهربازی‌های استان توسط اکیپ‌های بازرسی مورد ارزیابی قرار گرفته و از فعالیت کلیه تجهیزات فاقد مجوز بهره‌برداری معتبر، جلوگیری بعمل خواهد آمد.

وی با تاکید بر اینکه هرگونه تجهیز بازی برای فعالیت حتما باید مجوز استاندارد داشته‌باشد، تاکید کرد: با ناقضان الزامات استاندارد و بهره‌برداران متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

این مسئول همچنین از شهروندان خواست؛ با توجه به تعطیلات تابستانی و افزایش استفاده از تجهیزات بازی، حتما از بهره‌برداران و اپراتورهای دستگاه‌ها، مجوز استاندارد دستگاه را مطالبه کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۶۰ شهربازی و پارک بازی در استان فعالیت دارد که همگی دارای مجوز هستند.

مدیرکل استاندارد البرز گفت: از ابتدای سال تا کنون حتی یک شهربازی و پارک بازی پلمب نشده است.

منبع: ايسنا