تمام امکانات استان برای مقابله با پیشامدهای احتمالی بسیج شده است

آذر 4, 1400
17 بازدید

 استاندار آذربایجان شرقی در پیامی بر آمادگی دستگاه‌های اجرایی و بسیج امکانات و تجهیزات استان برای مقابله با هرگونه پیشامد احتمالی در اثر شرایط آب و هوایی تأکید کرد. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:  مردم شریف و ولايت‌مدار استان آذربایجان شرقی، ضمن تبریک مجدد بهار […]

تمام امکانات استان برای مقابله با پیشامدهای احتمالی بسیج شده است
 استاندار آذربایجان شرقی در پیامی بر آمادگی دستگاه‌های اجرایی و بسیج امکانات و تجهیزات استان برای مقابله با هرگونه پیشامد احتمالی در اثر شرایط آب و هوایی تأکید کرد.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:
 مردم شریف و ولايت‌مدار استان آذربایجان شرقی، ضمن تبریک مجدد بهار طبيعت، همان‌گونه که استحضار دارید وقوع حادثه سیل در مناطقی از کشورمان موجب ايجاد خسارات فراوان مالی و جانی براي تعدادی از هموطنان عزیز شده است.
 ضمن ابراز همدردی با ساکنان مناطق سیل‌زده كشور، به اطلاع می‌رسانم که تمامی امکانات و تجهیزات امدادی و خدماتی استان برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی مشابه بسیج شده و دستگاه‌های اجرایی مسئول، در حالت آماده‌باش كامل برای مواجهه با پیشامدهای احتمالی هستند.
 با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی، اقدامات مناسبی برای لای‌روبی مسیل‌ها و رفع موانع موجود در مسیر رودخانه‌های منتهی به شهرها و روستاهای استان انجام شده و نگرانی خاصی از بابت شدت بارندگی‌ها و سیلاب‌ها وجود ندارد.
 از مردم عزیز استان می‌خواهم ضمن رعایت توصیه‌های ایمنی که از سوی ستاد مدیریت بحران استان اطلاع‌رسانی می‌شود، اخبار و اطلاعات موثق را تنها از طریق رسانه‌های رسمی و صداوسیمای مرکز استان دریافت کنند.
 همچنين لازم است كليه مدیران اجرایی استان، فرمانداران، بخشداران و دهیاران تا زمان رفع کامل نگرانی‌ها از شرایط آب و هوایی، به صورت تمام وقت در محل کار خود حاضر باشند.
 محمدرضا پورمحمدی
استاندار آذربایجان شرقی