تلفات کرونا در فرانسه با ۴۱ درصد افزایش به ۳۷۲ رسید

آبان 26, 1400
16 بازدید

فرانسه در سومین روز از قرنطینه عمومی شاهد افزایش ۴۱ درصدی آمار مرگ و میر ناشی از کروناویروس بود که تعداد کل تلفات کووید-۱۹ در خاک این کشور را به ۳۷۲ نفر رساند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، مقامات وزرات بهداشت فرانسه در روز پنجشنبه ۱۰۸ مورد مرگ ناشی از ابتلا به […]

تلفات کرونا در فرانسه با ۴۱ درصد افزایش به ۳۷۲ رسید

فرانسه در سومین روز از قرنطینه عمومی شاهد افزایش ۴۱ درصدی آمار مرگ و میر ناشی از کروناویروس بود که تعداد کل تلفات کووید-۱۹ در خاک این کشور را به ۳۷۲ نفر رساند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، مقامات وزرات بهداشت فرانسه در روز پنجشنبه ۱۰۸ مورد مرگ ناشی از ابتلا به کووید-۱۹ را گزارش کردند که آمار مرگ و میر ناشی از کروناویروس در این کشور را به ۳۷۲ نفر رساند. این افزایش موارد منجر به فوت کرونایی تقریبا ۴۱ درصد بوده است، این در حالی است که فرانسه در سومین روز از قرنطینه ۱۵ روزه خود قرار دارد.

جروم سالومون، مدیر اجرایی آژانس بهداشت فرانسه در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد: تعداد موارد ابتلا به کروناویروس در فرانسه به ۱۰ هزار و ۹۹۵ نفر افزایش یافته است که این میزان افزایش در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ درصد بوده است.

تخمین زده می‌شود که فرانسه حدود ۵۰۰۰ تخت بیمارستانی مجهز به تمام تجهیزات لازم در اختیار داشته باشد، اما این تعداد به طور ناموزون در سراسر کشور توزیع شده و در دسترس هستند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا