تلاش پرتابگر پارالمپیکی برای کسب مدال در توکیو

مرداد 25, 1400
4 بازدید

پرتابگر پارالمپیکی پس از بهبودی از آسیب دیدگی گفت: تنها برای کسب مدال پرتاب نیزه در بازیهای پارالمپیک توکیو رقابت خواهم کرد. حامد امیری اظهار کرد: به دلیل آسیب دیدگی دستم از ناحیه پشت بازو در جریان تمرینات تصور می کردم دیگر امکان شرکت در بازیهای پارالمپیک را ندارم، اما با انجام فیزیوتراپی، لیزر درمانی […]

تلاش پرتابگر پارالمپیکی برای کسب مدال در توکیو

پرتابگر پارالمپیکی پس از بهبودی از آسیب دیدگی گفت: تنها برای کسب مدال پرتاب نیزه در بازیهای پارالمپیک توکیو رقابت خواهم کرد.

حامد امیری اظهار کرد: به دلیل آسیب دیدگی دستم از ناحیه پشت بازو در جریان تمرینات تصور می کردم دیگر امکان شرکت در بازیهای پارالمپیک را ندارم، اما با انجام فیزیوتراپی، لیزر درمانی و طب سوزنی زودتر از چیزی که فکر می کردم آسیب دیدگی ام بهبود پیدا کرد، در حال حاضر نیز تمریناتم را زیر نظر بهمن رضایی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب پیگیری می کنم تا خود را برای بازیهای پارالمپیک آماده کنم.
وی گفت: هر چند کمیته ملی پارالمپیک در لیست نفرات اعزامی به توکیو در رشته پرتاب نیزه من را در گروه چهارم قرار داده است، اما تمام تلاشم کسب خوش رنگ ترین مدال در بازیهای پارالمپیک است.

امیری همچنین در خصوص تمریناتش گفت: در حال حاضر تمریناتم را در فاز سرعت پیگیری می کنم تا بهترین عملکرد را تا زمان اعزام به توکیو داشته باشم.

وی خاطرنشان کرد: اگر دچار آسیب دیدگی نمی شدم، سعی داشتم در پرتاب نیزه بهترین رکورد را در بازیهای پارالمپیک به ثبت برسانم، اما آسیب دیدگی شرایط رکوردم را تغییر داد.

امیری زمان شروع مسابقات خود در پرتاب نیزه را ۱۲ شهریور عنوان کرد و افزود: با توجه به این که دوم شهریور به توکیو اعزام می شوم تا آن زمان تمرینات خود را در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب و سپس در توکیو پیگیری خواهم کرد تا در شرایط خوبی در مسابقات حضور پیدا کنم.

وی در پایان سخت ترین حریفان خود در پرتاب نیزه را حریفانی از یونان و آمریکا عنوان کرد.

منبع: ايسنا