تلاش شهرک‌نشینان برای حمله به کودک فلسطینی زخمی در آمبولانس

مهر 14, 1400
57 بازدید

عکس تزئینی است پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد، گروهی از شهرک‌نشینان اسرائیلی تلاش داشتند به یک کودک فلسطینی زخمی در داخل آمبولانس حمله کنند.  به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، روزنامه عبری‌زبان «هاآرتص» نوشت، طبق تحقیقات انجام شده توسط پلیس در خصوص این حمله مشخص شد که شهرک‌نشینان اسرائیلی تلاش داشتند به یک […]

تلاش شهرک‌نشینان برای حمله به کودک فلسطینی زخمی در آمبولانس
عکس تزئینی است

پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد، گروهی از شهرک‌نشینان اسرائیلی تلاش داشتند به یک کودک فلسطینی زخمی در داخل آمبولانس حمله کنند.

 به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، روزنامه عبری‌زبان «هاآرتص» نوشت، طبق تحقیقات انجام شده توسط پلیس در خصوص این حمله مشخص شد که شهرک‌نشینان اسرائیلی تلاش داشتند به یک کودک سه ساله در داخل آمبولانس حمله کنند که در جریان حمله آنها به روستای «خربة المفقرة» در جنوب الخلیل زخمی شده بود.

این روزنامه عبری زبان همچنین نوشت، محمد حمامده، یکی از نزدیکان این کودک تاکید کرد، سه شهرک‌نشین در جریان عملیات انتقال این کودک به داخل آمبولانس با برانکارد به همراه عمویش به سمت او حمله کردند.

این کودک در میان شش مجروح دیگر به خاطر حمله ده‌ها شهرک‌نشین به این روستا زخمی شدند.

ساکنان این روستا در مقابل اقدام به پرتاب سنگ کردند.

سه تن از آنها زخمی شدند سپس نیروهای ارتش رژیم اشغالگر به محل حادثه آمدند و به سمت ساکنان فلسطینی گاز اشک آور و بمب‌های نوری شلیک کردند.

منبع: ايسنا