تقدیر استاندار ایلام از تعهد و مسئولیت‌پذیری اجتماعی خبرنگاران

مرداد 17, 1400
35 بازدید

  «محمد نوذری» در پیامی به شرح زیر روز خبرنگار را تبریک گفت. ۱۷ مرداد ماه مصادف با سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، این روز یادآور عرصه‌ ای پرمسئولیت و خطیر و فرصتی برای قدردانی از زحمات انسان هایی است که مجاهدانه برای بازگویی و انعکاس حقایق، پرچم آگاهی و دانایی […]

تقدیر استاندار ایلام از تعهد و مسئولیت‌پذیری اجتماعی خبرنگاران

  «محمد نوذری» در پیامی به شرح زیر روز خبرنگار را تبریک گفت.

۱۷ مرداد ماه مصادف با سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، این روز یادآور عرصه‌ ای پرمسئولیت و خطیر و فرصتی برای قدردانی از زحمات انسان هایی است که مجاهدانه برای بازگویی و انعکاس حقایق، پرچم آگاهی و دانایی و دانستن  را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند.

روز خبرنگار روز نگهبانان حقیقت در عرصه آگاهی و دانایی است و یادآور مجاهدان بی ادعایی‌ست که جان در کف اخلاص گذاشتند تا رسالت خطیر خود را به سرانجام رسانند.

خبرنگارانی که در برهه‌های مختلف یار و همراه مردم و مسئولان بوده اند، آنانی که دانستن را حق مردم می‌دانند و با رعایت اخلاق حرفه‌ای و با شجاعت در جهت نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی تلاش می‌کنند.

در استان ایلام نیز همواره‌ با وجود چنین انسان های آگاه و متعهدی شاهد خلق و ثبت لحظات زیبایی از تعهد و مسئولیت‌پذیری اجتماعی خبرنگاران در هنگامه‌های سخت چون حماسه بزرگ اربعین، حوادث و رخدادهای مختلف و مجاهدات امروز آنها در مقابله با شیوع بیماری کرونا بوده‌ایم.

در اینجا لازم می‌دانم یاد و خاطره خبرنگاران فقید ایلامی به ویژه حاج «پژمان مهدوی‌فر» و حاج «سامی شهبازی» که عمری در این دیار دلسوزانه و بی ادعا قلم فرسایی کردند را گرامی بدارم و بر روان پاک این مجاهدان خاموش عرصه دانایی درود بفرستم.

در پایان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار به ویژه شهید مظلوم محمود صارمی، فرا رسیدن ۱۷ مرداد “روز خبرنگار” را به تمامی اصحاب قلم و رسانه استان که صادقانه و خالصانه در عرصه مهم اطلاع‌رسانی، آگاهی‌بخشی و انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و اقدامات و فعالیتهای دولت در حوزه های گوناگون تلاش می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و توفیق، عزت و سلامتی همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

منبع: ايسنا