تغییروتحول در شیوه‌های مدیریت اقتصادی ضرورت دارد

مهر 14, 1400
32 بازدید

 استاندار اردبیل گفت: باید سیاست‌های اقتصادی به تولید و اشتغال و ایجاد ارزش افزوده متمرکز شود و تغییروتحول در شیوه‌های مدیریت اقتصادی ضرورت دارد. سید حامد عاملی ۱۴ مهر در دیدار سردار فرماندهی، معاونین و مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) با بیان این مطلب، افزود: باید قبول کرد که برخی روش‌ها […]

تغییروتحول در شیوه‌های مدیریت اقتصادی ضرورت دارد

 استاندار اردبیل گفت: باید سیاست‌های اقتصادی به تولید و اشتغال و ایجاد ارزش افزوده متمرکز شود و تغییروتحول در شیوه‌های مدیریت اقتصادی ضرورت دارد.

سید حامد عاملی ۱۴ مهر در دیدار سردار فرماندهی، معاونین و مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) با بیان این مطلب، افزود: باید قبول کرد که برخی روش‌ها و سیاست‌های اقتصادی جوابگو نیست و اگر تغییروتحولی در شیوه‌های مدیریت، سیاست‌ها و ساختار اقتصادی اتفاق نیفتد، صدسال دیگر هم وضع به همین منوال خواهد بود.

او بیان کرد: مقام معظم رهبری همواره بر تغییر شیوه‌ها و حذف روش‌های غلط اقتصادی تاکید داشته‌اند و توجه به مقوله اقتصادی، تولید و اشتغال باتکیه‌بر ظرفیت‌های داخلی در رهنمودهای معظم‌له خطاب به مسئولان کشور مشهود است.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه بسیاری از کشورهای جهان از منابع نفتی بی‌بهره‌اند اما کشور را در شرایط مطلوب اقتصادی مدیریت می‌کنند، گفت: متأسفانه ساختار کنونی اقتصادی به‌گونه‌ای است که با تزریق اعتبارات و منابع دولتی چرخه اقتصاد به حرکت درمی‌آید و برای تغییر در این شیوه باید قوانین، ساختار و فرهنگ تغییر یابند و سیاست‌های اقتصادی به تولید، اشتغال و ایجاد ارزش افزوده متمرکز شود.

نماینده عالی دولت در استان اردبیل افزود: دولت یک میلیارد دلار معادل ۲۵ هزار میلیارد تومان در پروژه‌های پایاب شهرستان پارس‌آباد هزینه کرده و اگر این سرمایه‌گذاری عظیم، نقشی در زندگی مردم و گشایش وضعیت اقتصادی منطقه ایفا نکند جای بسی تأسف است.

استاندار اردبیل نقش سپاه در عرصه‌های گوناگون خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم و روحیه جهاد و ایثارگری نیروهای مخلص بسیجی و سپاهی را ستود و گفت: ظرفیت‌های سپاه و همراهی و کمک سپاه در تحقق برنامه‌ریزی‌های اقتصادی دولت، جهش توسعه استان را رقم می‌زند و قطعاً منشأ خیروبرکت خواهد بود و از این تعامل استقبال می‌کنیم.

منبع: ايسنا