تعویق انتخابات فدراسیون اسکیت به ضرر ورزش است

دی 12, 1400
117 بازدید

دبیر فدراسیون اسکیت می‌گوید که امیدوار است انتخابات فدراسیون اسکیت در موعد مقرر یعنی ۲۲ دی انجام شود چون تعویق انتخابات به ورزش آسیب می‌زند. رامین عتیقه‌چی دبیر فدراسیون اسکیت در گفت و گو با ایسنا، در خصوص اعلام تایید صلاحیت‌های کاندیداهای این فدراسیون اظهار کرد: هنوز تایید صلاحیت‌ها به طور رسمی مشخص نشده است. […]

تعویق انتخابات فدراسیون اسکیت به ضرر ورزش است

دبیر فدراسیون اسکیت می‌گوید که امیدوار است انتخابات فدراسیون اسکیت در موعد مقرر یعنی ۲۲ دی انجام شود چون تعویق انتخابات به ورزش آسیب می‌زند.

رامین عتیقه‌چی دبیر فدراسیون اسکیت در گفت و گو با ایسنا، در خصوص اعلام تایید صلاحیت‌های کاندیداهای این فدراسیون اظهار کرد: هنوز تایید صلاحیت‌ها به طور رسمی مشخص نشده است. شفاهی اعلام شده اما هنوز کتبی به ما چیزی اعلام نشده است.

وی در پاسخ به این که با توجه به اینکه زمان برگزاری انتخابات ۲۲ دی اعلام شده آیا نباید تاکنون تایید صلاحیت‌ها اعلام می‌شد گفت: باید اعلام بشود اما هنوز نشده است. ما دعوت‌نامه انتخابات را نیز برای ۲۲ دی زده‌ایم و همه کارها را سر موقع انجام داده‌ایم. امیدواریم که دوستان سریع‌تر مشخص کنند.

دبیر فدراسیون اسکیت در پاسخ به این سوال که آیا امکان تعویق انتخابات این فدراسیون وجود دارد گفت: بعید می‌دانم برای چند روز اختلاف، انتخابات انجام نشود. بهتر است که این اتفاق نیفتد. تا همین حالا هم ۶ ماه است که ما درگیر ثبت نام‌ها، اساس‌نامه، کمیسیون‌ها، انتخابات نفرات مجمع و موضوعات انتخابات هستیم.

عتیقه‌چی در پایان گفت: به صلاح نیست که انتخابات به تعویق بیفتد. یعنی امیدوارم این اتفاق رخ ندهد چون اگر باز قرار باشد این فرآیند مجددا تکرار شود انرژی زیادی از مجموعه می‌گیرد و به ورزش کشور آسیب می‌زند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , ,