تعطیلی فعالیت‌های آموزشی حضوری در اصفهان در روزهای ۲۴ و ۲۵ آذر

آذر 25, 1400
117 بازدید

ایسنا/اصفهان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه سطوح آموزشی اعم از دولتی، غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک‌ها و آموزشگاه‌های زبان و علمی آزاد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۴ و ۲۵ آذرماه) در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی‌شهر، دولت‌آباد، زرین‌شهر، مبارکه، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد خبر داد. […]

تعطیلی فعالیت‌های آموزشی حضوری در اصفهان در روزهای ۲۴ و ۲۵ آذر

ایسنا/اصفهان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه سطوح آموزشی اعم از دولتی، غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک‌ها و آموزشگاه‌های زبان و علمی آزاد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۴ و ۲۵ آذرماه) در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی‌شهر، دولت‌آباد، زرین‌شهر، مبارکه، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد خبر داد.

ایرج حشمتی، اظهار کرد: با توجه به استمرار شرایط پایداری و سکون هوا در منطقه، در جلسه کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا که شامگاه ۲۳ آذرماه تشکیل شد تصمیماتی گرفته شد.

وی از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه سطوح آموزشی اعم از دولتی، غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک‌ها و آموزشگاه‌های زبان و علمی آزاد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۴ و ۲۵ آذرماه در شهرهای اصفهان، شاهین.شهر، خمینی.شهر، دولت‌آباد، زرین‌شهر، مبارکه، فلاورجان،  کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد خبر داد.

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان همچنین به اجرای طرح زوج و فرد از درب منزل اشاره کرد و افزود: برخورد و اعمال قانون با انواع وسایل نقلیه دودزا و فاقد معاینه فنی خودرو  در شهرهای اعلام شده در دستور کار قرار دارد.

دبیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای کلانشهر اصفهان گفت: فعالیت آموزشی حضوری آموزش عالی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در شهرهای اعلام شده تعطیل است.

وی در ادامه از توقف فعالیت عمرانی همراه با آلودگی نظیر خاک‌برداری و خاک‌ریزی در شهر اصفهان و شهرهای یاد شده خبر داد و افزود: تعطیلی کامل واحدهای سنگ شکن و سنگ‌کوبی پیرامون شهر اصفهان و شهرهای اشاره شده نیز از دیگر تصمیمات این کارگروه است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، وی با بیان اینکه فعالیت ورزشی در فضای باز در پارک‌ها، بوستان‌ها و ایستگاه‌های ورزشی ممنوع است، بر همکاری مدیران در صدور مجوز دورکاری برای کارمندان موسسات دولتی و غیردولتی و کارکنانی که دارای بیماری‌های خاص و زمینه‌ای هستند و همچنین بانوان باردار تاکید کرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,