تعطیلی ادارات و سازمان‌های دولتی پنجشنبه‌ها از فردا تا پایان مردادماه در استان زنجان

آبان 18, 1400
13 بازدید

ایسنا/زنجان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار زنجان از ابلاغ تعطیلی روزهای پنج‌شنبه ادارات برای مدیریت مصرف برق از تاریخ ۱۷ تیرماه خبر داد. سمانه شاددل در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بنا بر نظر وزارت نیرو و شرایط موجود، همه ادارات و سازمان‌های دولتی و شهرداری‌ها به جز قسمت‌های خدمات‌رسان و قسمت اداری بانک‌ها […]

تعطیلی ادارات و سازمان‌های دولتی پنجشنبه‌ها از فردا تا پایان مردادماه در استان زنجان

ایسنا/زنجان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار زنجان از ابلاغ تعطیلی روزهای پنج‌شنبه ادارات برای مدیریت مصرف برق از تاریخ ۱۷ تیرماه خبر داد.

سمانه شاددل در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بنا بر نظر وزارت نیرو و شرایط موجود، همه ادارات و سازمان‌های دولتی و شهرداری‌ها به جز قسمت‌های خدمات‌رسان و قسمت اداری بانک‌ها در روزهای پنج‌شنبه تعطیل خواهند بود.

وی افزود: همه دستگاه‌های اجرایی در سراسر استان زنجان، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و کلیه نهادهای عمومی غیردولتی و شهرداری‌های استان،  بر اساس مصوبه امروز هیئت وزیران، از فردا (۱۷ تیرماه) تا پایان مردادماه طی روزهای پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

این مسئول تصریح‌ کرد: این تصمیم در راستای مدیریت مصرف انرژی اتخاذ شده است که با عبور از این شرایط فعالیت‌ها در این روز به حالت عادی باز خواهد گشت.

وی افزود: همچنین ساعت کاری ادارات به هفت صبح تا ساعت ۱۳ تغییر یافته است.

منبع:ایسنا