تعطیلی آرامستان‌های ابهر و ممنوعیت برگزاری مراسم تجمعی

آذر 21, 1400
8 بازدید

ایسنا/زنجان شهردار ابهر گفت: در آستانه سال جدید، زیارت اهل قبور در آرامستان‌های ابهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است. محمدرضا ذوالقدری‌ها در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با حضور مردم در آرامستان‌های این شهر با توجه به روزهای پایانی سال، اظهار کرد: از شهروندان ابهری درخواست می‌شود از مراجعه به آرامستان‌های این شهر خودداری کنند، زیرا […]

تعطیلی آرامستان‌های ابهر و ممنوعیت برگزاری مراسم تجمعی

ایسنا/زنجان شهردار ابهر گفت: در آستانه سال جدید، زیارت اهل قبور در آرامستان‌های ابهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

محمدرضا ذوالقدری‌ها در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با حضور مردم در آرامستان‌های این شهر با توجه به روزهای پایانی سال، اظهار کرد: از شهروندان ابهری درخواست می‌شود از مراجعه به آرامستان‌های این شهر خودداری کنند، زیرا همچنان زیارت اهل قبور تا اطلاع ثانوی تعطیل بوده و برگزاری هرگونه مراسم، از جمله سوم، شب هفت، چهلم، سالگرد و دیگر تجمعات در این مکان‌ها ممنوع است.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم با برچیده شدن این ویروس منحوس، دوباره شاهد حضور شهروندان در آرامستان‌های این شهر باشیم، ادامه داد: در حال حاضر برای رهایی از شر این ویروس، بیش از هر زمانی نیازمند همکاری مردم هستیم.

شهردار ابهر متذکر شد: در شرایط فعلی، امکان زیارت اهل قبور برای مراجعه‌کنندگان به آرامستان‌های شهر حتی با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی وجود ندارد.

این مسئول با بیان این‌که یکی از بخش‌هایی که در حوزه مبارزه با کرونا به خوبی وارد عمل شده و به ایفای نقش پرداخته، کارکنان آرامستان‌ها هستند، عنوان کرد: سازمان آرامستان‌ها به دلیل نوع فعالیت کاری خود، یکی از سازمان‌هایی است که فعالیت در آن به خاطر شرایط روحی مراجعان بسیار سخت است و علی‌رغم این موضوع، کارکنان آن در این ایام با از خودگذشتگی، ایثار و تلاش خالصانه‌ای که داشتند، در عرصه خدمت‌رسانی از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

شهردار ابهر با تاکید بر اینکه در روزهای کرونایی، کارکنان آرامستان‌ها جزو کسانی هستند که با ایثار و فداکاری مشغول کارند، خاطرنشان کرد: کارکنان آرامستان‌ها، مجاهدان خاموش مبارزه با کرونا هستند.

منبع:ایسنا