تعداد جانباختگان کرونایی در همدان به ۲۴۱۴ نفر رسید

مرداد 19, 1400
40 بازدید

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان از فوت سه بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: تعداد جانباختگان کرونا در همدان به دو هزار و ۴۱۴ نفر رسید. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر محمد طاهری اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس […]

تعداد جانباختگان کرونایی در همدان  به ۲۴۱۴ نفر رسید

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان از فوت سه بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: تعداد جانباختگان کرونا در همدان به دو هزار و ۴۱۴ نفر رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر محمد طاهری اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته هزار و ۹۳ مورد بوده که از این تعداد ۲۵۷ مورد در بخش عادی و ۱۷ نفر در بخش ICU بستری هستند و حال ۴۲ نفر وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا تصریح کرد: تعداد موارد مثبت بستری و سرپایی با ۶۸۰ مورد جدید در بخش سرپایی به ۵۵ هزار و ۹۷۳ و در بخش بستری به ۲۱ هزار و ۲۱۶ مورد جدید افزایش یافته و تعداد موارد فوت با سه مورد جدید به عدد دو هزار و ۴۱۴ نفر رسید.

وی در رابطه با آمار شهرستان‌ها مطرح کرد: در شهرستان اسدآباد هزار و هشت نفر، بهار هزار و ۱۰۴ نفر، تویسرکان هزار و ۱۴۶ نفر، رزن ۸۸۳ نفر، درگزین ۳۰۵ نفر، فامنین ۳۴۲ نفر، کبودراهنگ هزار و ۱۳۹ نفر، ملایر چهار هزار و ۲۹ نفر، نهاوند دو هزار و ۵۸۵ نفر، همدان هشت هزار و ۱۸۵ نفر و خارج از استان ۴۹۰ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

منبع: ايسنا