تصادف پراید، پژو و کامیون در طوفان شن امروز اصفهان

مهر 7, 1400
37 بازدید

 مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از تصادف پراید، پژو و کامیون در طوفان شن امروز با ۷ مصدوم خبر داد. غفور راستین با اعلام این خبر، اظهار کرد: ساعت ۷ و ۳۵ دقیقه امروز (پنجشنبه_۵ فروردین ماه) حادثه تصادف زنجیره ای به اورژانس اصفهان اطلاع داده شد. وی افزود: در این حادثه یک پراید، […]

تصادف پراید، پژو و کامیون در طوفان شن امروز اصفهان

 مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از تصادف پراید، پژو و کامیون در طوفان شن امروز با ۷ مصدوم خبر داد.

غفور راستین با اعلام این خبر، اظهار کرد: ساعت ۷ و ۳۵ دقیقه امروز (پنجشنبه_۵ فروردین ماه) حادثه تصادف زنجیره ای به اورژانس اصفهان اطلاع داده شد.

وی افزود: در این حادثه یک پراید،  پژو و کامیون بر اثر طوفان شن در جاده اصفهان نرسیده به پمپ بنزین محمد آباد دچار حادثه تصادف شدند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان از اعزام ۲ کد اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه خبر داد و گفت: مصدومین این حادثه ۷ نفر شامل ۲ زن، ۳ مرد، یک پسربچه و یک دختربچه بودند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان، راستین با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه فوتی نداشت، از انتقال مصدومان این حادثه به بیمارستان فارابی اصفهان خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان پیش از این از وزش بادهای شدید و طوفان و گرد و خاک از روز گذشته تا جمعه این هفته خبر داده بود.

منصور شیشه فروش از رانندگان خواسته بود باتوجه به افزایش شدت وزش باد در روز جاری، پیش از رانندگی در جاده ها، از وضعیت راه ها و هوا اطلاع پیدا کنند.

منبع:ایسنا