تصادف در محور منج به لردگان سه کشته بر جای گذاشت

مرداد 17, 1400
42 بازدید

ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری از تصادف سواری پژو با کامیون با سه کشته و دو مجروح در محور منج به لردگان خبر داد. به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و بختیاری سیدغلامعلی نوربخش از تصادف منجر به فوت در یکی از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و  اظهار کرد: حدود […]

تصادف در محور منج به لردگان سه کشته بر جای گذاشت

ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری از تصادف سواری پژو با کامیون با سه کشته و دو مجروح در محور منج به لردگان خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و بختیاری سیدغلامعلی نوربخش از تصادف منجر به فوت در یکی از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و  اظهار کرد: حدود ساعت ۰۳:۴۵ بامداد امروز و در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور منج به لردگان، در محدوده پل بریده به مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰، بلافاصله تیم گشت پلیس‌راه به همراه عوامل امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری افزود: در بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به دلیل وجود یک راس دام اهلی در وسط جاده تغییر مسیر داده و با یک‌دستگاه کامیون برخورد کرده است.

وی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه سه سرنشین پژو در صحنه تصادف فوت کرده و دو سرنشین دیگر پژو نیز مصدوم و بلافاصله جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

نوربخش در خاتمه از رانندگان درخواست کرد که در هنگام رانندگی با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از تکرار چنین حوادث دلخراشی جلوگیری کنند.

منبع:ايسنا