تصادف اتوبوس زائران کربلا در آزادراه تهران ساوه ۴۲ مصدوم برجای گذاشت

تصادف اتوبوس زائران کربلا در آزادراه تهران ساوه ۴۲ مصدوم برجای گذاشت
مرداد 31, 1401
112 بازدید

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه گفت: در پی تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلر در آزادراه تهران – ساوه ۴۲ نفر مصدوم شدند. بهرام صیدی اظهار کرد: یک مورد حادثه ترافیکی برخورد اتوبوس با تریلر در آزادراه تهران به ساوه، ۱۰ کیلومتر مانده به ورودی شهر مامونیه به واحد ارتباطات […]

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه گفت: در پی تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلر در آزادراه تهران – ساوه ۴۲ نفر مصدوم شدند.

بهرام صیدی اظهار کرد: یک مورد حادثه ترافیکی برخورد اتوبوس با تریلر در آزادراه تهران به ساوه، ۱۰ کیلومتر مانده به ورودی شهر مامونیه به واحد ارتباطات و هدایت عملیات این مرکز گزارش شد.

وی افزود: به علت تعدد مصدومان بلافاصله پنج تیم عملیاتی اورژانس مامونیه، پرندک، زاویه، شهر صنعتی کاوه و تیم امدادی هلال احمر آزادراه مذکور به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته صیدی، تیم‌های عملیاتی تریاژ مصدومان و اقدامات درمانی پیش بیمارستانی را بلافاصله برای مصدومان این حادثه انجام دادند.

وی بیان کرد: در این حادثه در مجموع ۴۲ نفر مصدوم شده بودند که ۱۹ نفر از مصدومان جهت ادامه درمان به بیمارستان‌های شهید مدرس و چمران ساوه منتقل و ۲۳ مصدوم هم با دریافت درمان سرپایی در محل حادثه ترخیص شدند.

سرپرست مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه این اتوبوس که حامل زائران کربلای معلی بود از شهرهای شمالی کشور به مقصد مرز بین ایران و عراق در حال حرکت کرد بود که دچار سانحه شد.

فرمانده پلیس آزادراه ساوه تهران نیز به ایسنا گفت: گفت: این حادثه در کیلومتر ۴۰ لاین غربی آزادراه ساوه به تهران بوقوع پیوست و در این سانحه ترافیکی یکدستگاه اتوبوس اسکانیا که از استان مازندران در این محور مواصلاتی در حال حرکت بود با عقب تریلی ولوو برخورد می‌کند.

سرهنگ فرزاد حسنوند افزود: براساس اعلام کارشناسان پلیس راه این محور، علت این حادثه عدم توجه به جلو راننده اتوبوس اعلام شده است.