تشکیل ۳۸ پرونده نانوایی متخلف در دشتستان

مهر 13, 1400
27 بازدید

 رئیس اداره صنعت معدن وتجارت دشتستان با بیان اینکه سامانه ۱۲۴ آماده دریافت گزارشات و شکایات همشهریان در زمینه تخلفات صنفی است گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از ۱۲۰۰ بازرسی از نانوایان شهرستان انجام شده که برای ۳۸ واحد پرونده تخلف تشکیل شده است. شهسوار قایدی در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی […]

 تشکیل ۳۸ پرونده نانوایی متخلف در دشتستان

 رئیس اداره صنعت معدن وتجارت دشتستان با بیان اینکه سامانه ۱۲۴ آماده دریافت گزارشات و شکایات همشهریان در زمینه تخلفات صنفی است گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از ۱۲۰۰ بازرسی از نانوایان شهرستان انجام شده که برای ۳۸ واحد پرونده تخلف تشکیل شده است.

شهسوار قایدی در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی در خصوص پخت نشدن نان و فروش آرد از سوی تمام نانوایی‌ها در دشتستان، اظهار کرد: کارگروه آرد و نان شهرستان متشکل از معاونت برنامه‌ریزی فرمانداری، نماینده اداره غله، نماینده اداره صمت و اتحادیه نانوایان در پایان هر ماه نسبت به سهمیه بندی هر واحد نانوایی بر اساس گزارش کارگروه اقدام می‌کند.

وی اضافه کرد: بازرسان اداره صنعت، معدن وتجارت و اتاق اصناف در سراسر شهرستان و در بخش‌های تابعه، بخشداران نسبت به بازرسی از واحدهای نانوایی و برخورد با تخلفاتی از قبیل کم فروشی، گرانفروشی، تعطیلی خودسرانه و عرضه خارج از شبکه اقدام می‌کنند.

رئیس اداره صنعت معدن وتجارت دشتستان با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۱۲۰۰ بازرسی از واحدهای نانوایی در دشتستان انجام شده ابرازداشت: در این بازرسی‌ها برای ۳۸ واحد متخلف نانوایی پروندای به ارزش ریالی ۱۱۸۱۲۸۶۰۰۰ تشکیل که جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت دشتستان، قایدی در پایان از همشهریان گرامی بخصوص فعالین اجتماعی درخواست کرد تا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی مراتب را با ذکر مصادیق از طریق تلفن گویای۱۲۴ و یا به‌صورت حضوری به واحد بازرسی و نظارت اداره صمت گزارش کنند.

منبع: ايسنا