تشکیل ۲۵۹ پرونده برای صنوف متخلف قزوین/ نانوایان در صدر متخلفان

دی 27, 1400
70 بازدید

ایسنا/قزوین مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: ۶۰ اکیپ گشت مشترک در دی‌ ماه از واحدهای بنکداری کالاهای اساسی مانند محصولات لبنی، روغن، برنج و گوشت قرمز بازرسی کردند که برای ۲۵۹ واحد صنفی پرونده تخلف تشکیل شد. هوشنگ محمدی اظهار کرد: در راستای ز، نظارت بر بازار و مراکز عرضه استان تشدید می‌شود و با […]

تشکیل ۲۵۹ پرونده برای صنوف متخلف قزوین/ نانوایان در صدر متخلفان

ایسنا/قزوین مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: ۶۰ اکیپ گشت مشترک در دی‌ ماه از واحدهای بنکداری کالاهای اساسی مانند محصولات لبنی، روغن، برنج و گوشت قرمز بازرسی کردند که برای ۲۵۹ واحد صنفی پرونده تخلف تشکیل شد.

هوشنگ محمدی اظهار کرد: در راستای ز، نظارت بر بازار و مراکز عرضه استان تشدید می‌شود و با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

بنابر اعلام روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی ز، وی خاطرنشان کرد: در ادامه نظارت بر بازرسی‌ها با برگزاری ۶۰ اکیپ گشت مشترک در دی‌ماه از واحدهای تولیدی و توزیعی و صنفی استان و واحدهای بنکداری کالاهای اساسی در خصوص تولید محصولات لبنی، روغن، برنج و گوشت قرمز بازرسی به عمل آمد و برای ۲۵۹ واحد صنفی پرونده تخلف تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اعلام اینکه بیشترین تخلف مربوط به صنف نانوایان با ۱۱۱ پرونده است، تصریح کرد: در این بازدیدها برای یک قنادی مطرح که بدون در نظر قیمت برای مصرف‌کننده خودسرانه اقدام به افزایش قیمت کرده بود، پرونده تخلف تشکیل شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,