تشدید بازرسی های بهداشت محیطی تا ۱۵ فرودین ۱۴۰۰

آذر 4, 1400
11 بازدید

عکس تزئینی است. مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت از تشدید بازرسی های بهداشتی تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ خبر داد. به گزارش ایسنا، حمید انصاری  افزود: تعداد ۲۵۰۰ تیم سیار و ۵۰۰ تیم ثابت با حضور بیش از ۶۵۰۰ نفر از کارشناسان و بازرسان بهداشت محیط دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این برنامه […]

تشدید بازرسی های بهداشت محیطی تا ۱۵ فرودین ۱۴۰۰
عکس تزئینی است.

مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت از تشدید بازرسی های بهداشتی تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش ایسنا، حمید انصاری  افزود: تعداد ۲۵۰۰ تیم سیار و ۵۰۰ تیم ثابت با حضور بیش از ۶۵۰۰ نفر از کارشناسان و بازرسان بهداشت محیط دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این برنامه شرکت خواهند داشت.

وی گفت: تشدید بازرسی های بهداشتی از ۲۵ اسفند ماه آغاز شده و تا  ۱۵ فروردین سال آتی ادامه خواهد داشت.

انصاری اظهار کرد: تشدید بازرسی‌ های بهداشتی در قالب تیم های مشترک بازرسی به منظور کنترل و نظارت بهداشتی با اولویت نکات بهداشتی اعلام شده در راهنما های گام دوم مبارزه با کووید-۱۹ (فاصله گذاری اجتماعی) و پیگیری موارد مربوط به مدیریت بیماری کرونا از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب (با توجه به موقعیت زمانی و مکانی تا ساعت ۲۴) در ساعات اداری، غیر اداری و روزهای تعطیل و همچنین آنکال در ستاد مراقبت های بهداشت و مراکز تابعه از پایان شیفت کشیک های سیار تا ۸ صبح در دستور کار بازرسان بهداشت محیط بوده و با بهره گیری از دفاتر خدمات سلامت و تقویت تیم نظارتی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت در پایان افزود: هموطنان می توانند هرگونه تخلف بهداشتی را به شماره تلفن ۱۹۰ وزارت بهداشت اطلاع دهند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا