تساوی عادلانه بود

آبان 26, 1400
11 بازدید

ایسنا/فارس سرمربی تیم شهرداری همدان ضمن ابراز رضایت از نتیجه ای که در شیراز به دست آمد گفت: ما می دانستیم بازی سختی مقابل صدرنشین رقابت ها خواهیم داشت اما خوشحالم که توانستیم با امتیاز این شهر را ترک کنیم. رضا طلایی منش عصر چهارشنبه ۲۶ آبان در مصاحبه با خبرنگاران که به دلیل نبود سالن […]

تساوی عادلانه بود

ایسنا/فارس سرمربی تیم شهرداری همدان ضمن ابراز رضایت از نتیجه ای که در شیراز به دست آمد گفت: ما می دانستیم بازی سختی مقابل صدرنشین رقابت ها خواهیم داشت اما خوشحالم که توانستیم با امتیاز این شهر را ترک کنیم.

رضا طلایی منش عصر چهارشنبه ۲۶ آبان در مصاحبه با خبرنگاران که به دلیل نبود سالن کنفرانس در ورزشگاه بعثت شیراز، در کنار زمین مسابقه برگزار شد، گفت:  بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم. با توجه به شناختی که از حریف داشتیم سعی کردیم روزنه های نفوذ قشقایی را ببندیم و در مجموع می دانستیم از این بازی چه می خواهیم. ضمن اینکه در این مسابقه دو بازیکن ما مصدوم شدند که فکر می کنم تحت فشار شرایط سخت بازی این اتفاق رخ داد.

وی افزود : حریف امروز ما یک تیم یکدست و با نظم بود با بازیکنانی دونده و سختکوش. پیش بینی رقابت سختی را می کردیم و همین اتفاق هم افتاد. هر دو تیم می توانستند سه امتیاز بازی را روی موقعیت هایی که داشتند به دست بیاورند اما فکر می کنم نتیجه تساوی عادلانه بود.

به گزارش ایسنا، تیم تحت هدایت رضا طلایی منش تا کنون در رقابت های لیگ یک نه تنها شکستی نداشته بلکه گلی را هم تا پایان هفته ششم دریافت نکرده و با سه پیروزی، سه تساوی و ۱۲ امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی قرار گرفته است.
منبع: ايسنا