تزریق واکسن به افراد بالای ۱۸ سال در قشم و کیش به کجا رسید؟

مرداد 21, 1400
24 بازدید

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: با توجه به دستور وزیر بهداشت واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال در جزیره قشم و کیش، آغاز شده است، اما به صورت تزریق واکسن به گروه‌های سنی اولویت دار اجرا می‌شود. دکتر حسین فرشیدی در گفت و گو با ایسنا، افزود: در شبانه روز گذشته ۱۳ نفر دیگر از […]

تزریق واکسن به افراد بالای ۱۸ سال در قشم و کیش به کجا رسید؟

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: با توجه به دستور وزیر بهداشت واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال در جزیره قشم و کیش، آغاز شده است، اما به صورت تزریق واکسن به گروه‌های سنی اولویت دار اجرا می‌شود.

دکتر حسین فرشیدی در گفت و گو با ایسنا، افزود: در شبانه روز گذشته ۱۳ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۸۷۵ نفر رسید.

وی با بیان اینکه با بستری شدن ۲۶۱ نفر دیگر در شبانه روز گذشته، شمار کل بستری‌ها به هزار و ۲۹۸ نفر رسید، اظهار کرد: اکنون ۱۴۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند، حال ۳۴ نفر از آن‌ها وخیم است.

فرشیدی با اشاره به اینکه با توجه به دستور وزیر بهداشت واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال در جزیره قشم و کیش، آغاز شده است، اما به صورت تزریق واکسن به گروه‌های سنی اولویت دار اجرا می‌شود، تصریح کرد:  با تکمیل واکسیناسیون گروه‌های شغلی، به زودی زمان و شیوه واکسیناسیون عمومی در جزیره قشم و کیش اعلام می‌شود.

منبع: ايسنا