ترزیچ: دورتموند باید مثل بازی با شالکه بازی کند

آذر 29, 1400
74 بازدید

سرمربی بوروسیا دورتموند به ستایش از عملکرد شاگردانش بعد از پیروزی پر گل برابر شالکه پرداخت. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در هفته بیست و دوم رقابت‌های بوندسلیگا مهمان شالکه بود و توانست با ۴ گل به پیروزی دست پیدا کند. دورتموند در فصل جاری نتایج ناامید کننده‌ای به دست […]

ترزیچ: دورتموند باید مثل بازی با شالکه بازی کند

سرمربی بوروسیا دورتموند به ستایش از عملکرد شاگردانش بعد از پیروزی پر گل برابر شالکه پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در هفته بیست و دوم رقابت‌های بوندسلیگا مهمان شالکه بود و توانست با ۴ گل به پیروزی دست پیدا کند.

دورتموند در فصل جاری نتایج ناامید کننده‌ای به دست آورد اما دو پیروزی اخیر برابر سویا در لیگ قهرمانان اروپا و شالکه باعث شده تا موقتا تیم از بحران خارج شود.

ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند بعد از بازی گفت: برای پیروزی به میدان رفتیم و خوشبختانه هم توانستیم مقتدرانه سه امتیاز را کسب کنیم. انتظار داریم که دورتموند اینگونه بازی کند. همه چیز خوب بود و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم.

او ادامه داد: پیروزی در داربی لذت بخش است. هم از عملکرد تیم و هم از نتیجه به دست آمده راضی و خوشحال هستیم. یک ۹۰ دقیقه جذاب را سپری کردیم. همیشه پیروزی لذت بخش است به ویژه اگر در داربی باشد. من از بازی لذت بردم.

سرمربی دورتموند درباره گل زیبای ارلینگ هالند گفت: گل هالند بسیار زیبا بود اما گل سوم باعث شد تا من بیشتر احساس افتخار کنم. این گل را بارها تمرین کرده بودیم و به همین خاطر من از به ثمر نشستن آن بسیار خوشحال شدم.

دورتموند با پیروزی که در  این بازی به دست آورد ۳۶ امتیازی شد و در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفت این درحالی است که بایرن مونیخ با ۴۹ امتیاز در صدر جای دارد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب‌ها:, , , ,