تردد خودروها در محور نهاوند – نورآباد فقط با زنجیر چرخ

آذر 4, 1400
10 بازدید

ایسنا/همدان رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نهاوند گفت: با توجه به بارش برف در محور نهاوند – نورآباد، تردد خودروها در این محور با زنجیر چرخ امکان پذیر است. به گزارش ایسنا منطقه همدان، وحید صفدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر در تمامی محورهای شهرستان نهاوند به خصوص در محورهای اصلی نهاوند- […]

تردد خودروها در محور نهاوند - نورآباد فقط با زنجیر چرخ

ایسنا/همدان رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نهاوند گفت: با توجه به بارش برف در محور نهاوند – نورآباد، تردد خودروها در این محور با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش ایسنا منطقه همدان، وحید صفدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر در تمامی محورهای شهرستان نهاوند به خصوص در محورهای اصلی نهاوند- بروجرد، نهاوند – کرمانشاه و محور پرتردد نهاوند – نورآباد شاهد بارش برف هستیم.

وی با بیان اینکه با آغاز بارش برف در محورهای شهرستان و شدت بارش‌ها در محور نهاوند – نورآباد اکیپ‌های برف‌روبی شهرستان فعالیت خود را آغاز کردند، افزود: در حال حاضر هیچ یک از محورهای شهرستان نهاوند به دلیل بارش برف مسدود نیست و همه محورهای شهرستان نهاوند باز است اما تردد در محور نهاوند – نورآباد به دلیل شرایط لحظه‌ای فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

صفدری با اشاره به اینکه محور نهاوند – نورآباد در حوزه استان لرستان به سمت نهاوند و محور نهاوند – آورزمان – ملایر از سمت شهرستان ملایر توسط پلیس‌راه مسدود شده است، گفت: در حال حاضر سطح تمامی محورهای نهاوند با بهره‌گیری از بیش از ۷ اکیپ برف‌روبی و خودروی نمک‌پاش سیاه است و هیچ‌گونه مشکلی در تردد وجود ندارد.

وی گفت: هم‌وطنان عزیز تا قبل از ورود به محورهای کوهستانی با شماره تلفن ۱۴۱ تماس حاصل کرده و از آخرین وضعیت محورهای کشور کسب اطلاع کنند.

امدادرسانی به ۳۰ خودروی گرفتار در گردنه گاماسیاب و محور نهاوند – نورآباد

سرپرست جمعیت هلال‌احمر نهاوند گفت: تا این لحظه ۳۰ خودروی گرفتار در برف در گردنه گاماسیاب رهاسازی شدند.

حمید نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: پس از کسب اطلاع از ستاد بحران شهرستان نهاوند مبنی بر مسدود شدن گردنه گاماسیاب در محور نهاوند – نورآباد ۳۳ تیم امدادی به محل اعزام شدند.

وی افزود: تا این لحظه ۳۰ خودروی گرفتار در برف در گردنه گاماسیاب رهاسازی شدند و بیش از ۳۰ نفر نیز در پایگاه امداد مردمی روستای وراینه اسکان اضطراری گرفته‌اند.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر نهاوند با بیان اینکه از شب گذشته تمامی عوامل امدادی شهرستان نهاوند با بیش از ۳۱۰ نفر در آماده باش کامل هستند، تصریح کرد: در پی بارش‌های اخیر از ۱۱ روستای سیل‌زده بازدید و امداد رسانی‌ها در راستای هدایت آب‌ها انجام‌شده است.

نوروزی بیان کرد: ۵ پایگاه امدادی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر شهرستان نهاوند تا پایان نوروز و عادی شدن شرایط جوی به‌صورت ۱۰۰ درصدی در راستای گسیل خدمات و امدادرسانی در آماده‌باش کامل قرار دارند و در این راستا مرخصی پرسنل تحت امر این اداره از ۲۵ اسفند ماه تا پایان طرح لغو شده است.

انتهای پیام